Deventer Borgele, Landsherenkwartier: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27181/6.16282&layers=N
Tussen Rudolf van Diepholtstraat en Jan van Arkelstraat langs de Balderikstraat en langs de Hungerstraat zijn blokken klaar.
Noord van de Jan van Arkelstraat langs Landsherenplein wordt nog druk gebouwd.
Kan het pand op de hoek Marnixstraat/Nieuwe Passeerdersstraat in Amsterdam al worden geimporteerd? Het gebouw is praktisch af en er wonen al mensen in.
Lokatie: http://osm.org/go/0E4~xAa4F-?layers=N&m=
Kan iemand dit pand aan de Hannie Dankbaarpassage herimporteren? Er zitten inmiddels winkels met adressen in.
Lokatie: http://osm.org/go/0E4~bC~oW?layers=N&m=
Gorssel, Kwekerijweg. Tegenover huisnr 3 staat nu het restaurant Jansen en Jansen https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19889/6.21555&layers=N Er naast zou een TOP moeten liggen, de TOP bij More is weg, maar vandaag geen TOP gezien daar. Ik heb wel een korte serviceroad ingetekend.
Verder lijken op de camping Jong Amelte ook wat gebouwtjes verdwenen/aangepast te zijn.
Dat kan. In ieder geval bij More is geen spoor meer van een TOP te bekennen en bij Jansen en Jansen staat ook nog niks. Nou ja een infopaneel voor het startpunt van het wandelnetwerk en ook het fietsknooppuntennetwerk is omgelegd via de Kwekerijweg
Dit gebouw in Delft (Dock van Delft) wijkt in werkelijkheid enorm af van wat de BAG laat zien. Uit de fixme die erbij staat is dat ook al eerder opgevallen. Staat er inmiddels iets beters in de BAG?