eggie
(Eggie)
December 30, 2015, 10:18am
63
Sander…
Nu even in het goede draadje… Hier is een torenflat bijgekomen. http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.79584/4.66927
Campanula in Dordrecht.
Graag BAG import svp.
edit: 1
En vlak in de buurt een nieuw apartementencomplex http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78984/4.69227
Stevenshof Dordrecht
Sander_H
(Sander H)
December 30, 2015, 10:56am
64
De Stevenshof is ook ingelezen. Staan in BAG 2 pandcontrouren, heb degene met het hoogste BAG nummer gepakt.
@Gertjan , heb de datums aan de Campanula teruggezet op 2015.
eggie
(Eggie)
December 30, 2015, 11:00am
65
Er stond daar vroeger een koelhuis, maar dat is al jaren weg. Nu zijn ze net met de bouw gestart van een seniorenwoningcomplex.
Sander_H
(Sander H)
December 30, 2015, 12:05pm
66
Graag een aantal nieuwe huizen in Zevenhuizen (ZH) toe te voegen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.00328/4.59360&layers=N
Sander_H
(Sander H)
December 30, 2015, 1:28pm
68
Staan op de kaart, teken je zelf de straten nog erbij?
eggie
(Eggie)
December 30, 2015, 1:33pm
69
Bedankt voor import Dordt… De noordelijke 3de flat campanula staat er nog niet. Het is een bouwplaats. zal die op construction zetten. Toch even langsgefietst.
De Stevenshof zet ik ook nog op construction.
dvdhoven
(D van den Hoven)
December 30, 2015, 4:57pm
70
Op de open plek aan de Descarthesstraat tegenover nr 3 wordt momenteel een school gebouwd https://www.openstreetmap.org/note/478696#map=19/52.22742/5.99326&layers=N
Descartesstraat nummer 10 staat erop
dvdhoven
(D van den Hoven)
December 30, 2015, 8:30pm
72
Heel mooi, jij en Sander bedankt voor de service
HenkL
(Henk L)
January 1, 2016, 11:32pm
73
Verzoek om import stukje Meerstad .
Betreft Oeverpad 325 t/m 369, Meeroeverslaan 294 t/m 310 en Valeriaan 1 t/m 11.
Zou iemand het nieuwe pand aan de Osdorper Ban in Amsterdam kunnen importeren (nrs 1999 - 2095)?
Lokatie: http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.35860/4.78176
AlbertP
January 2, 2016, 12:24pm
76
@Jan Westerhof De drie gebouwen bij http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.35870/4.78601 zijn ook door nieuwe gebouwen vervangen in BAG, zal ik deze ook importeren?
AlbertP
January 2, 2016, 12:41pm
77
Heb deze gebouwen geïmporteerd. Zou je de Inlaagstraat en Stormvloedkeringstraat opnieuw kunnen intekenen en controleren of de De Duikerstraat nog bestaat als straatnaam?
@AlbertP
Ja, dat is prima.
Ik kom daar binnenkort langs, en zal het eens onder de loep nemen.
Dank!
Zou het mogelijk zijn om Wagonstraat 2 in Roosendaal met status construction te importeren?
http://www.openstreetmap.org/#map=17/51.55802/4.47809&layers=N
Inmiddels staat dit toekomstige distributiecentrum erop.
HenkL
(Henk L)
January 2, 2016, 1:52pm
82
Dank voor de import Meerstad!