Ook dank! Ik heb het straatje toegevoegd.
thanks!
'k Fiets nog wel eens langs om precies te kijken.
De hoogbouw is al een eind gevorderd daar. Daarachter heb ik nog niet kunnen kijken. Er staan hekken…
Dan heb ik ook nog een verzoek voor de Stadwerven in Dordrecht.(aan de noordkant van De Werf van De Biesbosch) Allroads had al een deel gedaan, maar de gebouwen kwamen toen niet mee… alleen de nummering. De gebouwen zijn al voor een groot gedeelte klaar.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81870/4.68226&layers=N
Verzoek BAG import Reuselhof te Moergestel. Ook bekend onder Park Heerengoed.
Hier is het verzorgingshuis met aanleunwoningen gesloopt en zijn er nieuwe woningen gebouwd.
Sander,
Bedankt voor de import Stadswerven.
Dat zuidelijke stukje ligt in de volgende planning dacht ik. Mensen hebben daar dagen gebivakkeerd ter plaatse om een kavel te bemachtigen. Je bouwt daar je eigen huis.
Verzoek BAG import Reuselhof te Moergestel. Ook bekend onder Park Heerengoed.
Hier is het verzorgingshuis met aanleunwoningen gesloopt en zijn er nieuwe woningen gebouwd.
Staan erop.
Eventueel de polygon “landuse=construction” nog verwijderen.
Gertjan Idema: Sander H:Ook als er al gebouwd wordt kan een pand in OSM worden opgenomen met de construction tag.
Echter blijkt de status in BAG wel eens achter te lopen, vandaar dat Gertjan vraagt of je het zeker weet dat er al gebouwd wordt en het niet slechts een plan is om hier ooit te gaan bouwen.Inderdaad. En aangezien dit gisteren bevestigd is, heb ik ze geïmporteerd.
@sander79
In Houten zijn volgens de BAG nog een paar woningen in aanbouw, iets ten oosten van het gebiedje dat je aangaf. Deze staan nu echter bovenop de OSM wegen. Ook heeft er eentje de straatnaam Gallierspoort. Deze straatnaam staat nog niet in OSM. Als je nog eens in de buurt komt, kan de dan de ligging van de Warinenpoort en de Gallierspoort ten opzichte van de huizen controleren?Ik ben net even gaan kijken. De woningen staan er inderdaad.
De straat Gallierspoort bestaat nog niet echt. De wegen waarmee je een conflict had bestaan niet meer en deze heb ik net verwijderd.
Kleine reminder. Kan iemand de huizen hier toevoegen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02606/5.15439&layers=N
Kleine reminder. Kan iemand de huizen hier toevoegen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02606/5.15439&layers=N
Verzoek is verwerkt.
In Nijmegen is de bouw van een groot appartementen complex tussen haven en spoor al flink gevorderd http://www.openstreetmap.org/way/348523060#map=18/51.85020/5.85667 In de BAG staat deze nog op bouwvergunning verleend. Is er toch alvast een import mogelijk?
In Nijmegen is de bouw van een groot appartementen complex tussen haven en spoor al flink gevorderd http://www.openstreetmap.org/way/348523060#map=18/51.85020/5.85667 In de BAG staat deze nog op bouwvergunning verleend. Is er toch alvast een import mogelijk?
Verwerkt.
Sander…
Nu even in het goede draadje… Hier is een torenflat bijgekomen. http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.79584/4.66927
Campanula in Dordrecht.
Graag BAG import svp.
edit: 1
En vlak in de buurt een nieuw apartementencomplex http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78984/4.69227
Stevenshof Dordrecht
De Stevenshof is ook ingelezen. Staan in BAG 2 pandcontrouren, heb degene met het hoogste BAG nummer gepakt.
@Gertjan, heb de datums aan de Campanula teruggezet op 2015.
Er stond daar vroeger een koelhuis, maar dat is al jaren weg. Nu zijn ze net met de bouw gestart van een seniorenwoningcomplex.
Er stond daar vroeger een koelhuis, maar dat is al jaren weg. Nu zijn ze net met de bouw gestart van een seniorenwoningcomplex.
De contouren zijn beide planned, dus daar zal het koelhuis wel niet bij zitten.
Zie https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=Stevenshof%2061,%20dordrecht&objectId=0505010000090602&geometry.x=107051.633&geometry.y=422528.128&zoomlevel=13&detailsObjectId=0505010000090602 voor de dubbele planning en dubbel geplande adressen.
Graag een aantal nieuwe huizen in Zevenhuizen (ZH) toe te voegen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.00328/4.59360&layers=N
Graag een aantal nieuwe huizen in Zevenhuizen (ZH) toe te voegen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.00328/4.59360&layers=N
Staan op de kaart, teken je zelf de straten nog erbij?
Bedankt voor import Dordt… De noordelijke 3de flat campanula staat er nog niet. Het is een bouwplaats. zal die op construction zetten. Toch even langsgefietst.
De Stevenshof zet ik ook nog op construction.
Op de open plek aan de Descarthesstraat tegenover nr 3 wordt momenteel een school gebouwd https://www.openstreetmap.org/note/478696#map=19/52.22742/5.99326&layers=N
Op de open plek aan de Descarthesstraat tegenover nr 3 wordt momenteel een school gebouwd https://www.openstreetmap.org/note/478696#map=19/52.22742/5.99326&layers=N
Descartesstraat nummer 10 staat erop
Heel mooi, jij en Sander bedankt voor de service