Хлопці, а підкажіть таке:
Чи можна деякі точки з JOSM експортувати у формат GPX як Waypoints?
Мені було б зручно у випадку знаходження помилок (у нас у Харкові, наприклад, багато помилок у адресах будиночків у приватному секторі) чи якихось сумнівних місць позначити їх точками з поясненнями, а потім експортувати їх у навігатор, щоби потім, як буде нагода, поїхати та й подивитися на місці.
Я спробував функцію експорту в GPX, але там експортується весь шматок відкритої карти. Причому всі лінії виглядають як треки, а окремі точки як вейпоінти з номерами
edward17, дякую. Я теж про це потім подумав. Спрацювало. Створив новий шар, а на ньому дві точки. Дав точкам тег накшалт name=Помилка. Потім зробив експорт у GPX, записавши файл прямо до під’єднаного у якості флешки навігатора (у мене Magellan Explorist 610). Потім від’єднав навігатор від компа та через меню навігатора зробив імпорт з GPX-файла. Отримав свої дві точки. Навіть напис кирилицею, включаючи українські літери і, є, ї не перетворився на кракозябри.
Єдина серйозна проблема - це не переплутати шари, й не забути, що цей шар завантажувати на OSM не треба
Підкажіть, як вибрати швидко дорогу в JOSM, точки якої на 100% відповідають прилеглим landuse`ам і по кліку на лінію вибирається відбповідне землекористування.
Коли правив “проблемки в Кременчуку” вирішив причесати також рілейшини шляхів. І от в JOSM залишилось два шматка яких я не знаю куди запхнути, аби рілейшн був “гарний”
В JOSM є заготовки на розділену і суміщену вело/пішохідні доріжки і ліпить воно одразу чотири теги:
bicycle=designated
foot=designated highway=path
segregated=no
Зміна відбувається тільки по segregated=yes/no, але в мене питання - чому саме highway=path? це ж стежка. JOSM думає що тільки стежки можуть бути суміщені, а звичайні тротуари ні?
При правці на highway=footway в шапці тегів “стежка” зникає, але також зникає і “суміщена пішохідна і велодоріжка”