Переглядав стрічку ФБ, і натрапив на таку світлину. Згадався JOSM з gpx треками
Хлопці, а підкажіть таке:
Чи можна деякі точки з JOSM експортувати у формат GPX як Waypoints?
Мені було б зручно у випадку знаходження помилок (у нас у Харкові, наприклад, багато помилок у адресах будиночків у приватному секторі) чи якихось сумнівних місць позначити їх точками з поясненнями, а потім експортувати їх у навігатор, щоби потім, як буде нагода, поїхати та й подивитися на місці.
Я спробував функцію експорту в GPX, але там експортується весь шматок відкритої карти. Причому всі лінії виглядають як треки, а окремі точки як вейпоінти з номерами
Создать новый слой данных и ставить точки туда. А потом экспортировать только этот слой в GPX.
edward17, дякую. Я теж про це потім подумав. Спрацювало. Створив новий шар, а на ньому дві точки. Дав точкам тег накшалт name=Помилка. Потім зробив експорт у GPX, записавши файл прямо до під’єднаного у якості флешки навігатора (у мене Magellan Explorist 610). Потім від’єднав навігатор від компа та через меню навігатора зробив імпорт з GPX-файла. Отримав свої дві точки. Навіть напис кирилицею, включаючи українські літери і, є, ї не перетворився на кракозябри.
Єдина серйозна проблема - це не переплутати шари, й не забути, що цей шар завантажувати на OSM не треба
В когось зараз є проблеми з JOSM?
Таке ось:
JOSM намагався отримати доступ до наступних ресурсів:
https://josm.openstreetmap.de/maps
https://josm.openstreetmap.de/wiki/Uk:StartupPage
але невдало, завдяки наступним помилкам мережі:
sun.security.provider.certpath.SunCertPathBuilderException: unable to find valid certification path to requested target
Оновить java хоча б до версії 1.7 Схоже в вас застаріла версія, вони нові версії SSL не підтримують.
Нові версії java можна взяти звідси: http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/index.html
Та ні, в мене остання версія Java. Це схоже проблема була в них на сервері, бо уже зараз усе працює нормально.
Не буду створювати окрему тему просто запишу тут
Використання Viewport Following в JOSM для нанесення доріг
Підкажіть, як вибрати швидко дорогу в JOSM, точки якої на 100% відповідають прилеглим landuse`ам і по кліку на лінію вибирається відбповідне землекористування.
Ось чому я завжди кажу, що не треба ліпити landuse= до дороги.
Ладно, тепер відповідь:
- Клікнути середньою кнопкою мищі, або
- натистнути Alt і клікати лівою кнопкою
Ось так
А я шо, а я нішо
Отак хочеш зробити добре діло, а тут тебе й ** обкладуть http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?no.highways#zoom=15&lat=50.42354&lon=26.06613
Ліпити лендюзи до доріг в тому випадку - зло, але в деяких випадках можна
Дякую.
Ліпити лендюзи до доріг в будь-якому випадку - зло
ну коли дорога track по краю лісу шириною в метр. То якось воно… залишати той метр…
+1.
В чём проблема?
Коли правив “проблемки в Кременчуку” вирішив причесати також рілейшини шляхів. І от в JOSM залишилось два шматка яких я не знаю куди запхнути, аби рілейшн був “гарний”
Чи ці куски кола не є в автошляху?
Рілейшн - http://www.openstreetmap.org/relation/3176827
KKS, ці куски не потрібно включати в М-22
ок. Викинув ще з одного кола південніше.
Дуже дякую! Корисна штука, як з’ясувалося.
Проте частина із FastDraw у мене не знайшлась (ОС Windows).
В JOSM є заготовки на розділену і суміщену вело/пішохідні доріжки і ліпить воно одразу чотири теги:
bicycle=designated
foot=designated
highway=path
segregated=no
Зміна відбувається тільки по segregated=yes/no, але в мене питання - чому саме highway=path? це ж стежка. JOSM думає що тільки стежки можуть бути суміщені, а звичайні тротуари ні?
При правці на highway=footway в шапці тегів “стежка” зникає, але також зникає і “суміщена пішохідна і велодоріжка”