Android: OsmAnd. Оффлайнові карти та навігація.
Кто-нибудь может проверить, есть ли в этой программе карты Украины? На моём Android-устройстве не поддерживается
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.elektrobit.mobile.ebdirigo
Украина там есть, карта показывается, копирайт прямо на карте висит Украина весит 150м у них от 2 октября. Поиск есть, адресные отношения поддерживаются.
Не клон ли османда это? Вроде непохоже, но все равно странно - сделали работающий апп, без видимых глюков))
Спасибо за оперативность! Добавил эту программу в список:
http://edward17.github.io/startbootstrap-modern-business/navigators.html
Раз без глюков, значит, к OSMAnd отношения не имеет
Спасибо, добавлено.
Планую взяти собі Garmin GPSMAP 64s або Garmin GPSMAP 62s. Може хтось порадити, який буде кращий (точніший)? І чи варто одразу брати з картою чи краще брати без карти (і відповідно дешевше)?
6 років користуюся GPSMAP 62s і ні разу не пошкодував. Ось тут можна подивитися порівняння GPSMAP 64s та GPSMAP 62s. Різниця - добавлена підтримка GLONASS (це теоретично може покращити точність) + Smart Notifications + Live Tracking. Прикладеною картою ніколи не користувався, - саморобними з OSM, супутниковими з Google, Bing. Для туристичної навігації цього цілком достатньо. Там основна плюшка, що після перепрошивки можна користуватися прив’язаними сканами растрових карт - той же Google, Bing, Генштаб, польські WIG’овки прекрасно прив’язуються. Частину з них можна скачати з net’у, частину прийдеться робити самому. Звичайно, не “с полпинка”, але воно того варте. Ще зауважу, що найкраще використовувати для туристичної навігації - вело-мото.
Так, тепер може хто підкаже як його налаштувати, щоб було зручно користуватися “на повну”?
А який навігатор придбали? GPSMAP 64s чи GPSMAP 62s?
GPSMAP 64s. Зробив пробний прохід по Львову. Дало точність з похибкою в 4-8 метрів. Ще спробую поза містом - якщо похибка буде така ж, то не бачу в ньому значного сенсу (мій смартфон 2-ох річної давності дає схожу похибку).
Отака штука дасть приріст в точності
http://www.amazon.com/Qstarz-BT-Q818XT-Channel-Bluetooth-Receiver/dp/B003YCZINA
але 90$
У лісі/горах/місті (особливо з висотною забудовою) точність завжди буде нижчою, ніж на відкритій місцевості. Це пов’язано з особливостями проходження сигналу від супутника. Крім того, в русі точність завжди буде вища, часом на порядок, ніж під час зупинок. Можете провести експеримент, записати пару хвилин трек, стоячи на одному місці, девіація сигналу вас здивує)).
Крім того налаштуйте: Карта → Кнопка Menu → Настройка карты → Кнопка Menu → Настройка → Кнопка Enter → Треки: Путевой журнал: записывать/показывать; Метод записи: Авто; Интервал: Чаще всего; Автоархивация: При заполнении. Це для 62s, думаю для 64s буде так само. Ще, не потрібно ждати чудес, для всього є межі.
точність під-час руху і зупинки то міф, вона однакова.
просто коли стоїш - то видно коли в плюс і коли в мінус визначена позиція(бо реальна позиція статична)
А коли в русі, то позиція визначення точно также хитається, але якщо в реалі було пройдено 93см, а позиція змінилась на 98см, то цієї різниці в 5см не видно, бо точно сказати скільки пройшов - неможливо. А при статичній позиції можливо - 0см.
PS см взято для прикладу
Користуюсь навігатором 7 ways. Точність грішить добряче… голос сповіщає «через 100 метров поверните направо» а там хіба метрів 50 залишилося… Не знаю як налаштувати щоб було точно.
Maverick: GPS Navigation
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codesector.maverick.lite&hl=ru (Android)
Garmin Etrex 35 touch (сенсор, на відміну від Etrex 30). Працює як по GPS окремо, так і по GPS+ГЛОНАСС. На відкритій місцевості точність складає 3м. Міряє площу, можна поставити датчики каденсу (велосипед) та серцевого ритму (купуються окремо). Має режим уточнення точок. Для точності виміру збирає кілька десятків точок і “усереднює” позицію. Класний пристрій. Для мапера - те що потрібно.
Android: RMaps.
Як навігатор, мабуть неповноцінний, але для вело- пішохідного варіанту дуже зручний та функціональний.