Особисто там не був, але uaroads каже, що там все ок, і покриття відносно нормальне.
Хто мапив Арену-Львів перемалюйте контури стадіону. Там вже хороші Бінг знімки. А то зараз контури взгалі не в які двері.
Доброго дня. Підкажіть будь ласка - може хтось може виправити?
Натрапив на помилку - маршрут розраховується неправильно (різні результати отримую у ГуглМапс та ОСРМ). Я так розумію варіант у Гугла правильний. Це у Львові (“Львов, улица Грабовского, 11 - Львов, улица Матейко, 6”):
Гугл Мапс:
ОСРМ:
Дякую
Виправив.
Насправді раніше на Професорській був знак 3.1, я додав в OSM це обмеження транзитного руху 2.5 роки назад. Судячи з яндекс-панорам і гугл-стріт-в’ю знак уже прибрали.
Дякую за те, що вказали на помилку.
На OSRM маршрут має оновитися протягом доби.
Можливо, знак зняли в честь реконструкції площі св. Юра
AlexZH111111112, якщо знайдете інші помилки, кажіть
Тепер на OSRM правильно, а на гугл-мапс порушує правила дорожнього руху
https://goo.gl/maps/yVJzmwvmiym
Як раз писав відповідь, що стало краще, але все ще є розбіжність із ГуглМапс. Але якщо зараз ОСРМ відображає правильний результат - тоді Ок. Дякую! Буду інформувати коли ще щось знайду;)
Ще пара розбіжностей Google Maps та OSRM. Підкажить будь ласка може хтось виправить у випадку якщо є помилка із OSRM?
Google Maps:
OSRM:
//-------------------------
Google Maps:
OSRM:
Так а в чому конкретно помилки то? Гугл не є істиною в останній інстанції.
Згоден - Гугл не є істиною. Але він достатньо часто відображає правильний результат. Я не дуже орієнтуюся у Львові, тому не можу із впевненістю сказати який із варіантів правильний. В даному випадку мене цікавить розбіжності між ОСМ та Гугл, а саме:
1-й приклад:
- перехрестя: Панаса Мирного/Ярослава Ярославенка;
- проміжок між перехрестями: Ярослава Ярославенка/Дібровна та Ярослава Ярославенка/Івана Франка;
2-й приклад: проігноруйте будь ласка, схоже там тіж самі розбіжності.
Треба потюнити статуси доріг, так як показує OSRM із Сихова в центр їздити не варто, хоч там і хороше покриття, район доволі глухий, здається. Але в цілому всі показані маршрути мають право на життя (тобто на проїзд)
Перевірив лише площі. Порівняв дані з цього документу з OSM та з lviv.center.org (на них посилається вікіпедія в статті про вулиці Львова). Явно щось не сходиться:
На вул. Лисенка змінять організацію дорожнього руху
http://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/232531-na-vul-lysenka-zminiat-orhanizatsiiu-dorozhnoho-rukhu
Кінцеву зупинку приміських маршрутів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського та Турківського напрямків перенесли на АС «Західна»
http://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/232537-kintsevu-zupynku-prymiskykh-marshrutiv-horodotskoho-mostyskoho-sambirskoho-starosambirskoho-ta-turkivskoho-napriamkiv-perenesly-na-as-zakhidna
доброго дня . Живу у Львові , район Рясне . Там багато вулиць не проїзних, хочу виправити та не знаю як?
Було б добре побачит фотки цих місць. Для позначення перепон використовується теґ http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:barrier та http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:access
https://drive.google.com/open?id=0B-n7iW_UG6inSXZ6ZTFfOGd2Z1E ці вулички майже всі перекриті , переважно штучно : яма , стовп ітд. Тобто проїхати автомобілем не можна , зате можна пройти пішки або на велосипеді.
До прикладу: 1 вулиця Лушпинського перекрита в цьому місці ( по середині вулички стоїть металевий кутник)
2 вулиця Моха занадто вузька в цьому місці для проїзду авто.
https://drive.google.com/open?id=0B-n7iW_UG6inR0lPZUVJQmRtdWc
Я бачу що в Рясному дуже мало GPS треків . В основному по двох основних вулицях. Яб хотів зробити треки по малим вуличкам. Якою програмою краще робити ? В мене GPS на планшеті , платформа Андроїд. Я так розумію що писати в форматі GPX?
І підкажіть програму , за допомогою якої можна зробити фото перешкод , і на фото були GPS координати.
Якою програмою порадите користуватись , яка б використовувала OSM . Я в даний момент користуюсь Map Factor Navigator.
на лінію вулиці, що позначено теґом highway=*, там де заходиться перешкода (стовпчик чи ще щось, що перешкоджає руху автівок), ставите точку та обираєте відповідний тип. Більше всього підійдуть варіанти “Блок” та “Стовпчик” (Канава - Ditch), обирайте вже конкретно по місцю де що є.
Спробуйте OSMTracker for Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=me.guillaumin.android.osmtracker
Взагалі-то, треба лише дозволити застосунку Камера додавати координати до знімків, потім ці знімки можна відкрити в JOSM і вони будуть показуватись саме в тих місцях де вони були зроблені.
Спробуйте також Mapillary - http://www.mapillary.com/. Після встановлення втулка в JOSM треки Мапіларі з прив’язаними знімками відкриваються в окремому шарі.
Якщо це дісно вулиці (по ширині, значенню ітд) але суто через стан покриття, перешкоди чи дозволи проїхати/пройти можуть тільки велосепедисти і пішоходи то повісити такі теги на існуючу дорогу:
bicycle=yes
foot=yes
motor_vehicle=no
motorcycle=no
(це в JOSM в меню обмеження)
Якщо вулиця настільки вузька що там просто фізично крім велосипедиста і пішохода ніхто не проїде то логічніше таку ділянку позначити як пішохідну доріжку (highway=footway) або стежку (highway=path)
Дякую за підказки . А як позначати таке обмеження ? Коли проїзд в будівлі. https://drive.google.com/open?id=0B-n7iW_UG6ineEJlQUpHa2NBbzg . І чи можна прикріпити фото до точки , бо коли я роблю фото в ОСМ трекері , то воно прикріпляється бог зна де. Ось координати точки де це обмеження https://drive.google.com/open?id=0B-n7iW_UG6indmdHTWFQYUh0bms