Привіт. 18-20 вересня у Львові проходить Вікіконференція-2015. andygol буде розказувати про OpenStreetMap і зв’язок з Вікіпедією в суботу, а в неділю він (а я допоможу) спробує провести щось на зразок майстер-класу для зацікавлених.
Можливо, комусь також буде цікаво взяти в цьому участь - напишіть тут, а також на пошту wmuacon2015@wikimediaukraine.org.ua організаторам. Реєстрація вже давно закрита, але, можливо, получиться просочитись як осмерам
асфальтована secondary дорога(виїзд з Сихова на об’їздну) раптом стала стежкою…
коментар до зміни “change road type to real state”
може хтось знає що там насправді?
Доброго дня. Підкажіть будь ласка - може хтось може виправити?
Натрапив на помилку - маршрут розраховується неправильно (різні результати отримую у ГуглМапс та ОСРМ). Я так розумію варіант у Гугла правильний. Це у Львові (“Львов, улица Грабовского, 11 - Львов, улица Матейко, 6”):
Виправив.
Насправді раніше на Професорській був знак 3.1, я додав в OSM це обмеження транзитного руху 2.5 роки назад. Судячи з яндекс-панорам і гугл-стріт-в’ю знак уже прибрали.
Дякую за те, що вказали на помилку.
На OSRM маршрут має оновитися протягом доби.
Як раз писав відповідь, що стало краще, але все ще є розбіжність із ГуглМапс. Але якщо зараз ОСРМ відображає правильний результат - тоді Ок. Дякую! Буду інформувати коли ще щось знайду;)
Згоден - Гугл не є істиною. Але він достатньо часто відображає правильний результат. Я не дуже орієнтуюся у Львові, тому не можу із впевненістю сказати який із варіантів правильний. В даному випадку мене цікавить розбіжності між ОСМ та Гугл, а саме:
1-й приклад:
перехрестя: Панаса Мирного/Ярослава Ярославенка;
проміжок між перехрестями: Ярослава Ярославенка/Дібровна та Ярослава Ярославенка/Івана Франка;
2-й приклад: проігноруйте будь ласка, схоже там тіж самі розбіжності.
Треба потюнити статуси доріг, так як показує OSRM із Сихова в центр їздити не варто, хоч там і хороше покриття, район доволі глухий, здається. Але в цілому всі показані маршрути мають право на життя (тобто на проїзд)
Перевірив лише площі. Порівняв дані з цього документу з OSM та з lviv.center.org (на них посилається вікіпедія в статті про вулиці Львова). Явно щось не сходиться:
Я бачу що в Рясному дуже мало GPS треків . В основному по двох основних вулицях. Яб хотів зробити треки по малим вуличкам. Якою програмою краще робити ? В мене GPS на планшеті , платформа Андроїд. Я так розумію що писати в форматі GPX?
І підкажіть програму , за допомогою якої можна зробити фото перешкод , і на фото були GPS координати.
Якою програмою порадите користуватись , яка б використовувала OSM . Я в даний момент користуюсь Map Factor Navigator.
на лінію вулиці, що позначено теґом highway=*, там де заходиться перешкода (стовпчик чи ще щось, що перешкоджає руху автівок), ставите точку та обираєте відповідний тип. Більше всього підійдуть варіанти “Блок” та “Стовпчик” (Канава - Ditch), обирайте вже конкретно по місцю де що є.
Взагалі-то, треба лише дозволити застосунку Камера додавати координати до знімків, потім ці знімки можна відкрити в JOSM і вони будуть показуватись саме в тих місцях де вони були зроблені.
Спробуйте також Mapillary - http://www.mapillary.com/. Після встановлення втулка в JOSM треки Мапіларі з прив’язаними знімками відкриваються в окремому шарі.