Ik heb de gebiedjes bijgewekt, met uitzondering van een aantal panden waarvan de geometry veranderd is (kleine uitbouwtjes etc.). Dat is met de hand erg veel werk en niet zo’n ramp als het niet helemaal klopt. Die tijd stop ik liever in het uitbreiden van de plug-in met een optie om de geometrie aan te passen.
Kijk nog wel even naar de wegen in Spaanse buurt. Ik heb de wegen die door panden liepen een beetje verschoven, maar volgens mij klopt er nog wel meer niet.
Bij meerdere van de driehoekjes staat deze note: 3dshapes:note=Inconsistente topologie op bladgrens
De oorzaak zit dus in de 3dshapes data en is destijds ook door Frank (of zijn robotje) gesignaleerd.
Vervangen, maar wijk is nog niet klaar, dat grote gebouw aan de zuidkant verwijdert, komt nieuwe woonwijk.
Nu liggen er wegen door de gebouwen heen. Ook gecorrigeerd.
Ligt die weg om die plas er wel? Ticheldreef
Ik zou het niet weten. Lang geleden dat ik daar geweest ben. Ik kwam deze tegen omdat ik met het fietsknooppuntennetwerk bezig was.
Die weg staat in het NWB. Maar goed dat zegt niet alles.
Dan is er nog een gebied in Nijmegen: https://www.openstreetmap.org/note/348734#map=18/51.81391/5.84039&layers=N
In de BAG staan de panden als bouwvergunning verleend.
In Streetview (van 2015 en 2014) is te zien dat een flink deel van deze panden al gebouwd is.
Wordt dit handwerk? Of is er toch nog wat te importeren?
Op dit moment is de status inderdaad nog te laag, en laat de BAG plug-in ze nog niet door.
Wel heb ik de panden handmatig erop gezet. Ook de nieuwe wegen (in constructie) zijn aangebracht, met BAG straatnaam vermelding.
Haha, de werkelijkheid mag aangepast worden natuurlijk, ook de aansluiging op het wegennet is nog niet geschied.
Dat zal iemand met lokale kennis moeten bevestigen, of aanpassen.