Zo’n roos zouden we in JOSM moeten hebben om inschatting van graden te maken.
Dat bord in rijrichting naar het oosten zou dan ergens 82 graden zijn. Kijkrichting haaks op het bord.
Altrnatief om graden op te zoeken.
In Josm, tekenen, node maken, en rode lijn trekken naar volgende node, dan zie ondertussen, links onderaan zie je de graden verschijnen.
Generieke (Uxx) plaatjes voor uitwijkroutes zijn gemaakt voor alle 10 de richtingen.
Wil eigenlijk nog even de mapcss aanpassen om de (Uxx) uit de naamgeving te slopen, maar dat wil nog niet echt lukken.
*[traffic_sign =~ /.*\(.*\)/]
{
/* named groups lijkt sowieso niet te werken, maar geeft even het idee van de opsplitsing weer
_match: regexp_match("((?<country>[a-zA-Z]+)(?:[:])(?<category>[a-zA-Z]+)(?:[0]?)(?<number>[0-9a-zA-Z-]+)(?:\()(?<suffix>.*?)(?:\)))", tag("traffic_sign"));
dus dan maar zonder:*/
_match: regexp_match("((?[a-zA-Z]+)(?:[:])(?[a-zA-Z]+)(?:[0]?)(?[0-9a-zA-Z-]+)(?:\()(?.*?)(?:\)))", tag("traffic_sign"));
text: concat(get(prop("_match"),1), "::", get(prop("_match"),2));
}
maar de _match lijkt leeg te blijven, want ik krijg iig niks terug in de tekst bij een tag: traffic_sign=NL:BW207-B(U25) die uiteindelijk dus iets van http://…/NL_BW207-B.svg moet opleveren.
PS: Die text is even om te proberen voordat ik er een icon-image url van maak. Zo zie je tenminste gelijk resultaat in JOSM van de probeersels.
Dat betekent dat er geen plaatje gevonden kan worden.
Kun je aangeven welke waarde traffic_sign bij dat witte vlakje heeft? Dan vereenvoudigt het foutzoeken voor Sander.
De door mij onderstaand gemapte borden zijn niet of wel zichtbaar.
Niet zichtbaar
traffic_sign=BW207-B(U17)
traffic_sign=BW207-B(U16)
traffic_sign=BW207-B(U18)
traffic_sign=BW207-B(U19)
traffic_sign=BW207-L(U19)
traffic_sign=BW207-L(U18)
traffic_sign=BW207-L(U17)
traffic_sign=BW207-R(U16)
traffic_sign=BW207-R(U19)
traffic_sign=BW207-R(U20)
traffic_sign=BW207-RB(U19)
traffic_sign=BW207-RH(U19)
Wel zichtbaar
Wel traffic_sign=NL:BW207-L(U14)
Wel traffic_sign=NL:BW207-R(U15)
Wel traffic_sign=NL:BW207-B(U15)
Wel traffic_sign=NL:BW207-B(U14)
wel traffic_sign=NL:BW207-LH(U17)
wel traffic_sign=NL:BW207-B(U16)
wel traffic_sign=NL:BW207-B(U17)
wel traffic_sign=NL:BW207-RH(U17)
wel traffic_sign=NL:BW207-LH(U16)
Het gaat om Zeeland A58 van Knooppunt Stelleplas bij Heinkenszand tot het kanaal door Zuid-Beveland.
Mvrgr Jan
Er net door Kars op gewezen dat in de verkeersborden style onterecht wel een plaatje had voor NL:A01-30-ZE en niet voor NL:A02-30-ZE.
Plaatje is renamed en dit is inmiddels gecorrigeerd voor de borden die ik heb getagd op de kaart.
Er zijn nog eens stuk of 48 borden die verkeerd zijn getagd.
edit: geldt vanzelfsprekend ook voor het einde 60 bord!
NL:A01-30-ZE Overpass http://overpass-turbo.eu/s/hFa
Deze zouden dan nog verkeerd zijn begrijp ik
A01-30-ZE is een niet bestaande code, want zone einde is A02