Недельное задание #10

і знов я останній, що ж це таке :slight_smile: Ну нічого, з входами має бути краще… Правда, там всього два учасника поки що

Картинка “стало” неверная. Многие тайлы отрендерены примерно на утро воскресенья. На востоке, на микрорайоне Софіївка хорошо видно как смешанны старые и новые тайлы. На новой версии весь микрорайон отмечен как landuse и рендерится серым. На западе это же эффект виден на 69-м куске.

Огоо… Я найактивнішим був??? :open_mouth: Не очікувано… Думав що пасу задніх. Хай там як, дякую за співробітництво всіх хто долучився. Було цікаво, хоч і важко…п’ята точка довго боліла після трьох днів безперервного маплення. Але результат того вартує. Думаю, на майбутнє потрібно промоніторити решту обласних центрів і великих міст і час від часу влаштовувати тиждень певного міста. А такі міста є…здається Черкаси, Суми тощо.

ПС. В той час, коли одні грають в якісь там ігри-стратегії - будують міста, які нічого крім азарту де приносять, ми - " будуємо" реальну картографію, яка в майбутньому так чи інакше принесе комусь користь. А плоди вже є, принаймні в мене такий випадок вже є - співробітниця попросила мене нанести на карту новозбудовану багатоповерхівку в Києві, бо на жодній карті вона ніде не позначена, і всі сервіси і служби відмовляються доставляти товари та послуги за її адресою, аргументуючи відсутністю будинку і реального його місцезнаходження. Так що наша праця зовсім не даремна, і це не може не тішити! Ще раз спасибі всім!

Исправлено.

Решил разместить активность участников в виде сухих цифр (количество последних версий объектов). В этот раз они интересны, особенно тройка лидеров:

1gorok 1981
Dyoma 1965
_sev 1953
dudka 1343
Kilkenni 1292
Larry0ua 997

Я випадково потрапив в цей топ-список, за старі заслуги :slight_smile:
Думаю варто відфільтрувати “старі” об’єкти, створені до 10 травня. Перший об’єкт в рамках тижневого завдання - way 344157574.

Dyoma			1777	25%
_sev			1759	25%
1gorok			1366	19%
Kilkenni		1191	17%
Larry0ua		856	12%
matvey_kiev_ua		77	1%
dudka			54	1%
terry5			40	1%
Andriy Shunevych	1	0%
~Jhellico		1	0%

Хм…
Ну, во-первых, спасибо за подсчёты.

Да, нужно отфильтровывать объекты, которые были изменены на протяжении недельного задания.
А что делать с участниками, которые в описаниях к своим пакетам правок не писали хештег? Включать ли их в статистику?

В статистиці по будівлях відсутні цифри щодо поверховості. Там незначні зміни, тому й не вказувалися?

dudka,
Изменил статистику по активности участников.

Прошу прощения, не добавил сначала.
Сейчас есть. Заодно и про адресацию сделал.

Спасибі. І статистика правдоподібніша. Я стільки не мапив щоб бути попереду.

Я глянув на Запоріжжя… жахи. Стан як у Харкові 4 роки тому – навіть не всі багатоповерхівки. Приватних будинків взагалі майже нема.

І як то я прогавив маплення міста, в якому живу? На жаль, робота відбирає багато часу… Візьму 2-гу половинку пирога…

Але тепер є чудовий сюрприз :wink:

Чесно кажучи, місту приділяв мало уваги, так, наніс місця, в яких або коло яких частіше буваю. Виходить так, що більше наношу місця, по яких мандрую на вихідних (пішки, ровером чи машиною). Саме такі речі представляють для мене цінність в ОСМ, бо мало де ви знайдете замаплені (тим більше правильно) лісові чи польові дороги, стежки, ставки чи ще якісь природні та рукотворні атракції, які мають інтерес саме для туристів (водоспади, руїни замків, каплички абощо)… Для навігації в межах населених пунктів, тим паче обласних чи районних центрів все-таки послуговуюся поки-що Навітелом чи Гуглкартами. Помітив цікаву річ - ті місця, що я мапив і які є малодослідженими - згодом з"являлись на Гуглкартах, за місяць-другий. Сумніваюсь, що хтось там з метою картографії ходив, окрім мене…

Є бажання попрацювати над “піццою” http://mapcraft.nanodesu.ru/pie/503, тому просив би модераторів якось зав"язати це все на тему “Івано-Франківськ та область”, так ще помічники будуть. Адже в якості тижневого завдання ця тема себе вичерпала, зате стала дуже потужним стартом для місцевих маперів. Я ж тут не один, правда?

Ще до цього “пирога” слід включити села, що входять до Івано-Франківської міської ради - Вовчинець, Угорники, Микитинці, Хриплин, Крихівці і, здається, Чукалівка.

Не один. Правда, робота відбирає багато вільного часу, тому по можливості.

Ну, півроку згодом, і пиріг закінчено. Вітаю усіх учасників, ще одне обласне місто в Україні має всі будинки та дороги.

Теоретично можна було б поновити gif було/стало.

Прохання, підтримати на FB - http://g.ua/DAqt повідомлення про завершення 10 тижневого завдання!

Круто. Молодцы!

Сделал новую гифку:
http://storage5.static.itmages.ru/i/15/1031/h_1446306825_4620970_d59839d93b.gif
На ней 3 кадра:

  • до недельного задания
  • после недельного задания
  • через 5 месяцев :slight_smile:

Заодно можно наглядно оценить, как изменился Стандартный стиль :slight_smile:

Картинка неправильная!
Тот пирог, который изображён на картинке, был закончен ровно за время этого недельного задания. А пирог, который закончили вчера, находится здесь: http://mapcraft.nanodesu.ru/pie/503 И выглядит совсем по-другому :slight_smile: