Треки вроде записал, приеду а Киев выложу. А вот пользоваться этим навигатором османд почему то не получилось. Это первый навигатор в котором у меня не получается проложить маршрут. Хотя карта Украины скачана и мировая тоже.
Забыл отписаться, треки выложил все нормально.
Заодно разобрался почему не получилось построить маршрут, причина проста, еще нет такой функции для айфонов
Сегодня залил один трек, сделанный на айфоне, и удалил его с базы.
Каким то образом участок в 10 минут по Киеву не фиксировался.
Получилось как будто я ехал, взлетел, полетал, приземлился и опять поехал.
Давно хотел себе вертолетик ну или самолетик
Расстроился я глюком в записи айфона, перечитал ваш пост еще раз и мне таки есть что сказать в ответ:
я удачно записл три трека.
я ездил там где яблоко не знает дороги, выложил треки и посмотрел, что они совпали с дорогой на снимке. Так что статья о том что он куда то что то прилепляет не совпадает с действительностью.
я проехал по одному и тому же месту несколько раз. Совпало успешно.
Сьогодні їхав в Карпати, в місця де немає треків. Під рукою був один айфон. І шо? Фіга два…не записав жодного треба на OSMAndі, програма спочатку вилітала, а потім зовсім не відкривалася. Ганьба цьому OsmAndу, чи точніше його розробнику, ну і до пари - айфонам. На них я не знайшов жодної програми нормальної з допомогою якої можна було б записати треки.
На 7ways трек записався, але формат чомусь не .gpx, а - .dat. Може хтось знає як його переформатувати в gpx?
Трошки оффтоп, але думаю що люди дотичні до цього можуть знати.
Чи є якийсь софт на телефон (Android) чи на ПК для об’єднання треків для підвищення точності в один?
Такий собі аналог з GPS треків від OSM але в локальному форматі. Щоб пройтись однією дорогою скажімо разів 10 і на виході був плавний по горизонталі і вертикалі - один трек.
Дякую.
PS або порадьте оффлайн програму для відображення/нарізки GPS треків, такий собі аналог Sas.Planet тільки суто для обробки треків
Проблема не в Османді - просто н вашому приладі він не хоче працювати коректно, як с причин - прошивка/операційна система застаріла , “впала” або програма не сумісна з нею. Розробники програм не гарантують , що на всіх приладах програма працюватиме коректно . На Лджі XD210 /K7/ Osmand записує нормальні треки .
От власне після реалізації HeatMap в JOSM наштовхнуло мене на цю думку, але в OSM ти не можеш викинути з теплової мапи явно не вірні треки, тому хотілось щось локальне але з тим же функціоналом.
Власне щоб мінімізувати похибки й хотілось отримати усереднений трек який би за 5+ проходів точно дав правду, принаймні згладив явно проблемні відхилення по треку.
Давно шукаю таку програму для Android, яка б заповнювала поле “Accuracy” в GPX файлі. Це дало би змогу відслідковувати якісні і неякісні треки. Чим менший параметр, тим точніший трек. Бо багато програм залишають це поле пустим.
Galileo Offline Maps же есть для Айфонов! Треки отлично пишет, можно настроить, через сколько метров будет следующую координату писать и точность тоже настраивается. Например, зашёл в здание, точность понизилась, он просто не добавляет новые точки. Вышел, точность восстановилась, пишем дальше.
в мене на Андроїді як одного разу помітив трек запізнювався на 10-12 метрів. я велосипедом вже проїхав перехрестя, а OsmAnd показує що я лиш буду заїзджати на нього. Отак.
На мою думку найкраща прога - це ViewRanger. І хоча карти важкуваті (не векторні). зате в реальному часі показує компас