Значит, мои мысли по поводу addr:<значение тега place= у данного НП>=** были ошибочными.
И, значит, сейчас всё правильно написано про addr:city=. Кстати, для названия НП на русском нужно использовать addr:city:ru=, да?
+1.
Ну, для микрорайонов и жилых массивов/комплексов у нас есть отношение type=associatedStreet (так ведь, я ничего не перепутал?). А вот адресация по садовым товариществам или посёлкам… В Украине такое вообще есть? И, если да, как нужно маппить в таких случаях?
Мне пришло уведомление, посморел. мой англ и укр не на таком высоком уровне
А как у тебя получилось, чтобы страница не ругалась что она не синхронизирована с оригиналом?
postal_code=* используется для обозначения территории действия каждого отдельного почтового индекса.
Если говорить конкретно про полигоны place=:
Они всегда должны иметь тег addr:postcode=. Его значение - диапазон индексов, которые действуют на территории этого НП, или просто индекс, если он один на весь НП.
Поставить тег postal_code=* на полигон place=* получится далеко не всегда. Например, если НП обслуживают сразу несколько отделений, какой индекс нужно писать в этот тег? Записывать через “;”? Записывать диапазон? Всё это неверно, потому что postal_code=* предназначен для единственного индекса. Кроме того, бывает так, что несколько НП обслуживаются одним почтовым отделением и, соответственно, имеют один почтовый индекс. Тогда территория, на которой действует этот индекс, будет гораздо больше, чем территория отдельного НП.
И вообще, postal_code=* для обозначения территории действия почтового индекса лучше использовать с type=boundary + boundary=postal_code.
Чи не є сутність “під’їзд/парадна з ліфтом” підмножиною сутності “підїзд/парадна”. нашо їх відрізняти?
якщо треба хай додають entrance=lift, lift=yes. Вмикайте логіку.
Здається, такі речі не є адресами. Якщо обєкт знаходиться за межами НП деякі сільради не звязують його з вулицями і відповідно не дають адресу. А в якості адреси використовують назву урочища або ж позицію в км на дорозі
Така адресація є, наприклад у АЗС, що знаходяться за межами НП. Тим не менш, ми повинні певним чином мати змогу потім знайти ці об’єкти. Тож така адресація має бути.
Адресація за кілометрами (те що мені відомо) використовується на МКАД’і - тож для прикладу можна глянути там.
Також в цьому випадку можна зазначити адресу в addr:full, але скоріш за все вона автоматично не обробляється в ПЗ.
10 АЗС можуть стояти навпроти по різні сторони траси на тому самому кілометрі. Це те саме, що намагатись знайти будинок знаючи лише назву хутора.
Як на мене, не варто відмічати такі “адреси”, тут достатньо додати точку place урочища, а на дорозі відмітити стовпчик з номером км.
Місцезнаходження і адреса - це різні поняття. Згідно постанови Кабміну від 17.10.2012 №1051: адреси діють лише в межах НП. Все інше можна знаходити по обєктах відносно яких вказується приблизне місцеположення
Не знаюсь у законах, але спілкуючись з різними працівниками сільських рад півдня Львівської області, мені стало відомо, що зараз якщо й будуються якісь об’єкти поза межами НП (наприклад, реабілітаційно-спортивний центр у с. Яворів Турківського р-ну Львівщин;, житлові будинки, заправка та готель за межами села Болехівці Дрогобицького р-ну Львівщини; санаторії та військове містечко за межами села Модричі Дрогобицького р-ну; заправки за межами селища Верх. Синьовидне Сколівський р-н Львівщини; птахофабрика у с. Ланівка Стрийського р-ну тощо), то їм зобов’язують присвоювати вулиці і забороняють вказувати назву як урочище чи кілометр якоїсь дороги. Лише у селі Станиля, що поряд з Трускавцем є урочище Нове із житловою забудовою та на землях села Бабина, що поряд зі Самбором, є чимало об’єктів, прикріплених до урочищ + дають порядковий номер, як на вулицях; у тому ж селі є запрвки, готелі та ресторани, які мають адресу, наприклад, 36 км 650 м дороги Мостиська-Самбір-Борислав. Як останнім прикріпити адресу? Ось вони: https://www.openstreetmap.org/#map=18/49.52500/23.18342
Урочище, км та інші схожі вказівники не треба ліпити в адресу - бо це не адреса! Чи хтось стикався з ситуацією коли ряд будинків з різними номерами прикріплений до одного км чи урочища?
Цікавіше з дачними ділянками. Вони також всі йдуть без адрес. Хоча можуть мати внутрішні номери і неофіційні назви вулиць
Это ведь не классическая “схема улица - номер дома”, а просто приблизительное местоположение. Таким домам не присвоено ни номера, ни улицы - приезжаешь к точке place=locality или к километровому столбику и ищешь, что есть поблизости. Благо такие объекты на отшибе стоят в одиночестве - перепутать сложно
Т.е. и программы должны искать не по адресам домов, а по километровім столбикам или названиям местностей