dudka
August 20, 2015, 8:44pm
90
Завдяки andygol виконалась чергова валідація:) Дякую!
За місяць помилок значно побільшало…
З критичного тільки одне: Evhenio вибрався за межі Одеської області і тепер буде генерувати помилки по всій Україні…
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?dead.nodes
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?highway.islands.tertiary
Інші перевірки тут:
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests
udarnyk
(Udarnyk)
August 20, 2015, 10:02pm
91
Дякую, що знову все запрацювало, - самий суперський валідатор для України!!
KKS
August 20, 2015, 11:16pm
92
Щогодинна валідація поки не працює я так розумію?
KKS
September 12, 2015, 10:49am
93
питання по waterways.layer в “проблему” попадає тільки коли рівень -1 без тонелю?
Бо ось приклад коли просто layer=-1 потрапляє в валідатор http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?table?waterways.layer , а поряд tunnel=culvert+layer=-1 ні. То вірно?
dudka
September 30, 2015, 11:42am
95
додав ще одну перевірку мультиполігонів: члени зв’язку можуть дотикатися один до одного кінцевими точками, але не повинні перетинатися між собою
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?multipolygons
не можу зрозуміти, чому точки дотику inner-ів валідатор вказує як помилки
dudka
September 30, 2015, 12:13pm
97
Дайте приклад, можливо все вірно, але помиляється валідатор
dudka
September 30, 2015, 12:41pm
99
Дякую, дещо поправив, тепер подібні випадки не відображаються.
KKS
October 1, 2015, 6:11pm
100
Щось зламалось, майже по всім параметрам - 0 помилок.
KKS
October 15, 2015, 10:28pm
101
щось валідація останнім часом стала в кращому випадку “щотри добовою”
dudka
November 4, 2015, 9:31am
102
додав декілька тестів залізниці аналогічних дорогам
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/
Перевіряються лінії з тегами railway=rail і railway=turntable
railway.crossings - лінії залізниці не повинні перетинатися без спільної точки, за виключенням випадку різних layer
railway.islands.main - лінії залізниці для яких не задано service=* або service=crossover повинні формувати зв’язний граф, відповідно острівці або мають отримати service=* або мають бути приєднаними до основного графу колій
railway.islands.service - лінії залізниці для яких задано service=[siding|spur|yard] повинні формувати зв’язний граф з основним графом
KKS
November 4, 2015, 5:41pm
103
Cool! Дякую.
"Щаз я ета всьо как замессююю"©
KKS
November 7, 2015, 5:46pm
104
Питання по островам main залізниць.
Ось одразу й виникло питання: http://www.openstreetmap.org/way/352282764 наче все вірно - railway=industrial все наче як по вікі, але як острів в валідаторі відображається. http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?railway.islands.main#zoom=15&lat=50.70261&lon=29.59609 Що робити?
Добавить этой линии service= *. В данном случае - service=spur .
avatar6
November 10, 2015, 8:17pm
106
або під’єднати до usage=main, чином, що залежить від здорового глузду.
А що, <railway=industrial> - по вікі?? Може треба ‘rw=rail’/‘usage=industrial’/’ service=*'?
Доречі, помітив, що мапнік не відображає тегування <service=crossover>, http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OpenRailwayMap/Tagging , як інщі документовані <service=*>…
Там service= * нужен в любом случае:
Warning: Use tag service= * on all tracks, that are not main, that means for all sidings, crossvers, yard tracks, spurs etc.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OpenRailwayMap/Tagging#Tracks
В тегах там именно так: railway=rail + usage=industrial . И это правильно.
Да, есть такая проблема.
Нужно создавать Issue в репозитории Стандартного стиля. Хотя, скорее всего, оно там уже есть. Надо поискать.
edward17:
Да, есть такая проблема.
Нужно создавать Issue в репозитории Стандартного стиля. Хотя, скорее всего, оно там уже есть. Надо поискать.
Неа, нет такого Issue. Нужно создать.