Ех жалко, я вже Ворзель поправив де “Наявним методом логіки” було відкушено дебелий кусок, а в іншому кутку приєднане розпайоване поле. Ворзель і колгосп то несумісні поняття. для інформації - небуло в Ворзелі колгоспу бо то курортне селище, а сусідній Михайлівці-Рубежівці - був, і то земля саме їх.
Межі областей, районів, міськрад, сільрад, населених пунктів присутні.
Якщо для тебе КОАТУУ то домисли, ну то я тут нічим не зараджу.
Помилок, неточностей в кадастровій карті є чиммало, але якщо кордон вписується в логіку, а на кадастровій мапі він зображений - то він вірний.
КОАТУУ
Для того щоб знати де закінчується чи починається тей чи інший НП. Адресація має бути унікальною що в межах житлової забудови що в межах адмін.поділу в склад якого входить житлова забудова. Дозволена швидкість не показник. Приклад-той же Київ. Дозволена швидкість встановлюється не по кварталам і не по забудові, а там де стоїть знак на білому фоні.
Наявність будинків то landuse=residential, ідоречі прописувати той тег в зв’язок з кордоном НП кардинально не вірно. Але таким чином промаплена, принаймні, північно-західна околиця Києва.
Я можу привести один приклад(покажу відстанню, так наглядніше). Є таке село Мирне, і скільки я себе пам’ятаю знак “Мирне” був там де точка Старт. А роки 2 назад його перенесли в точку Фініш. Ніяких будинків там немає, просто поле яке завжди там було. Але. В передмістті Києва дуже охоче розпродається земля для котеджиків, і я думаю що квартал 001, зони 04, КОАТУУ 3220885700, Бориспільського району було змінено цільове призначення і воно стало частиною адмін. кордону села. Ну й перенесли знак початку села. Повторюсь: будинків там немає. І на кадастровій мапі той квартал не є селом, але думаю що це просто свіженькі зміни які не внесли ще до публічного кадастру, або там просто дані станом на запуск тої системи і взагалі не оновлювались. Але таке перетасування земель - не часте.
Не заважає то мягко сказано, наскільки я знаю то дуже не легка процедура. Якщо офіційно в “суто полі” можна збудувати будинок, - то та ділянка вже є частиною НП, яку відповідно треба промапити.
От як недавно Суми змінили. Постанова ВРУ по кадастру б’ється все по старому ще. Я навіть незнаю чи внесуть вони ті зміни чи ні, але то не головне. Там є два маркера: 1. Аеропорт що в кадастрі, що в додатку до постанови - то Суми. 2.В додатку написано “План зовнішньої межі міста Суми”. 1. Не вся територія Сум - забудована житловими приміщеннями, але решта - всерівно Суми. 2.Межа міста Суми, що й прописується тегами boundary в OSM.
Трохи не зрозумів… Якщо в НП дві однакові вулиці, приклад з ленінами приводм вище, то ти пропонуєш в ОСМ одну вулицю назвати леніна, а іншу Чоботаренка? просто через те що леніна в цьому НП вже існує?
Я не кажу що все вірно в кадастрі, он згідно валідатору dudka є купа проблемних НП. http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?place.districts Богданівка в Жт.обл - де взагалі квартали ділять село навпіл, а конутра села взагалі немає. Сонячне біля Могилів-Подільскього яке приєднали ще в 1987му році до нього - контура немає, але судячи по синім ділянкам його просто забули внести. Чи Ірдинівка біля Смілої яка конутр має, але КОАТУУ б’ється в неї доя найблищої сільради, хоча то є частиною Сміли. Але коли однозначно - то тоді однозначно.