Приклад не коректний. В Яремчі Дора і Ямна - колишні села, які зараз стали “районами”, правда із своїми зупинками приміських потягів. Тому вулиця Свободи в Яремчі це просто центральна вулиця і нумерація там наскрізна - від Дори, через центр і до Ямни
Тому вулиця Свободи в Яремчі це просто центральна вулиця і нумерація там наскрізна - від Дори, через центр і до Ямни
Ага, зрозумів. Просто місцеві називали Ямне іншим селом і я думав, що воно так і є.
Не нашёл темы по Хмельницкой области, поэтому напишу здесь.
Поправьте, пожалуйста, это название:
http://nadoloni.com/c/26.92912,49.31396,17/f/POI3211234645/i/f,u8g0sbcxq4/l/mapnik
А то эта больница в карту Украины в MEPS.ME не конвертируется:
http://logs.nanodesu.ru/%23osm-ru/%23osm-ru.latest.log.html#t2015-09-16T13:30:35
Не нашёл темы по Хмельницкой области, поэтому напишу здесь.
Поправьте, пожалуйста, это название:
http://nadoloni.com/c/26.92912,49.31396 … 4/l/mapnik
А то эта больница в карту Украины в MEPS.ME не конвертируется:
http://logs.nanodesu.ru/%23osm-ru/%23os … 6T13:30:35
готово
Колись хтось на форумі викладав карту де можна було побачити всі свої правки. Чи знає хтось про неї, чи можете поділитися посиланням? І ще, чи є кнопка в JOSM, натиснувши на неї можна виділити всі свої правки?
Колись хтось на форумі викладав карту де можна було побачити всі свої правки. Чи знає хтось про неї, чи можете поділитися посиланням?
Эта?
http://yosmhm.neis-one.org/?1gorok
І ще, чи є кнопка в JOSM, натиснувши на неї можна виділити всі свої правки?
Нет.
Можно с помощью Overpass найти объекты, чей последний редактор - ты. Но если после тебя кто-то редактировал этот объект, то он не попадёт в результат.
Чтобы это сделать, нужно на сайте http://overpass-turbo.eu в Помощнике написать
user:1gorok
и запустить.
Да, эта. Спасибі
чи є кнопка в JOSM, натиснувши на неї можна виділити всі свої правки?
Можно выставить фильтр (Панели->Фильтр) по user:1gorok (+галочку на инвертировать) или выделить поиском по Ctrl+F.
Спитаю тут. Який найзручніший веб-сервіс виміряє довжину/периметр/площу полігонів/мультиполігонів, веїв/зв’язків?
avatar6,
модуль measurement, но площадь он считает только когда область закрыта.
модуль measurement, но площадь он считает только когда область закрыта.
Это плагин для JOSM
Измерить длину отношения (если отношение - мультиполигон, то длина будет, наверное, периметром) можно здесь: http://ra.osmsurround.org
Это плагин для JOSM
так и есть, модуль для JOSM, я про него и говорил
так и есть, модуль для JOSM, я про него и говорил
Так вроде просили “веб-сервис”
упс, не обратил внимания
А у мене відсутня панель bb-кодів і смайли, на форумі. Це вимкнено модератором форуму чи щось в моїх налаштуваннях?
@1gorok В самому верху є рядок
The forum software has recently been upgraded. Not all previous modifications have been re-applied yet, see here for more info and problem reporting.
ПЗ форуму было недавно оновлене. Не всі модіфікації форуму були досі відновлені, дивитесь тут, щоб отримати більше інформації та сповістити про проблеми
А, ок. Дякую. Не помітив цього сповіщення.
Доброго дня! Вирішив представитися тут, відкритий для критики та спілкування:) Зараз живу у Вишневому, хочу замапити багато сакральних об’єктів та пам’яток архітектури України…
В Украине есть 87 отношений, которые не должны иметь тег highway=*, но, тем не менее, имеют его:
http://overpass-turbo.eu/s/cg8
Чаще всего это type=associatedStreet, но встречаются также type=route и type=street.
Кто-нибудь может их пофиксить (убрать с них тег highway=)?
Только, пожалуйста, не “вслепую”, а проверять, действительно ли каждому типу отношений не нужен тег highway=.