Значить по всьому Києву - 60км/год? навіть в лісах і на Бориспільській трасі? Бо зараз в ОСМ Київ зроблений нормально - вся його територія включена в адмін поділ.
Чого я так вчепився до Києва? ну поперше бо це місто в якому я живу, по-друге тут мало б бути найкраще з кадастровим поділом з усієї України. Що ми бачимо по факту: на всіх картах Київ відображають по “широкій” території, та яка зараз в ОСМ; ця територія де-факто і де-юре є Києвом; і така маленька деталь: реперна точка на кордоні між селом Горенка і “лісом”, який olehz не вважає НП бо до перших будинків ще кілометрів з 10, написано “Межа міста Києва” і судячи з старості цього реперу - встановлений він десь в 70х,80х роках. Тоді виходить що вже майже 50 років межа Києва <> не межа Києва, і це виявилось тільки за допомогою навігаторів на базі даних ОСМ? Погодься, звучить якось не дуже.
Тобто по факту кожного дня площа населеного пункту буде збільшуватись так? Я не кажу про БД, я кажу по факту вчора площа була 199,2, сьогодні 199,5 так? Тобто НП за день виріс на 0,3 умовних,площинних одиниць.
А хто каже за бездумно? Я ж не кажу давайте перемалюєм всі квартали ( як зрозумів olehz); я не кажу давайте скопіюємо все з ДЗК. Я кажу давайте уточнимо кордони НП по кварталам ДЗК.
Чому підіймати питання? Ну хоча б тому щоб не було отакого бардака:
І як перемальовували активно? по закладці АТУ? вона чесно кажучи кривувата. Показую приклад.
1й ряд - кілометровка генштабу. Показує село Чигирі, на той момент ще як окремостояче село. Сенс пікчи - що там є хати
2й ряд - кадастр, показує зелену лінію межі кварталу, де в межах її купа маленьких ділянок блактиних. Будівлі, городи ітд, в межа села воно великим бути не може, бо все щільненько. І ці маленьки ділянки аккурат лягають саме лініями поділу кварталів. А великі ділянки = поля, за межами. “Совпадєніє? Нє думаю.”
3й ряд - той же кадастр, але з меншим зумом показує кордони областей/міст/районів, з тим же масштабом не вийшло, але думаю можна розібрати де там є Чигирі (по виступу на захід) І ця карта показує що є деякий “колодязь” в суцільних Чигирях.
По факту - там ніяких відмінностей немає, по всім іншим картам там суцільне село (воно зараз правда включено до Коростеня, але то не проце мова), лінії поділу кварталу показують на суцільне село. А межа з якої було перемальовано в ОСМ - показує що там колодязь.
Ну і як на твою думку має бути тут?
ЗІ той колодязь в ОСМ я видалив, бо він ніпрощо.
ЗЗІ якщо що то дія відбувається тут http://nadoloni.com/c/28.62265,50.99299,14/f/STL337513583/l/mapnik/o/cadastre?lang=uk
ЗЗЗІ і придивись на ці лінії
явно що червона лінія (наявна) малювалась на око, яку по суті, але більш детально повторюють межі кадастрових кварталів. І по вашому червона то правда, а зелені до брехня і видумки ДЗК?