Я не на стільки в інсайді того, але як робились поділи здавна? “Отой лісок твій, оця річка наша” Тому й логічно що кордони йдуть "лісами, ярами, горбами"© річками і іншими чітко помітними орієнтирами. Зазвичай, а коли переділювалось все в срср в якому там році? в 196х то вже йшло і по полотну залізниці і по іншим , вже трохи модерновим орієнтирам.
Саме так. Чому? Тому що в межах того багатокутника не може бути дві вулиці леніна чи дві вулиці Чорновола. Тому що ото все те - Сколе, питання часу/фінансів/потреби/населення/доцільності чому ота вся територія не забудована, але то все - є Сколе. І конфліктів адресації в межах його бути не повинно, з точки зору вірності намаплених в ОСМ даних.
Конфлікти будуть тільки тоді коли вони є і в реалі. Як приклад тейже Київ. Був собі Київ і була в нього вулиця леніна, потім приєднали село Жуляни до міста, де також є своя леніна, потім Вигурівщину, Троєщину, Бортничі і в кожному з цих сіл була своя вулиця леніна і донедавна їх могло бути 5 штук в одному таки Києві. Правда всі довідники виходили по своєму з цього типу “леніна (Жуляни)”, “леніна(Троєщина)”. Місто не перейменовувало такі вулиці, і по факту в місті було 5 однакових вулиць, то чому в ОСМ вона має бути одна? вони всі лежать в межах багатокутника і не ОСМ винний в тому що КМДА чухала свої ніжні місця для уникнення конфлітків адресації.
Адмін межа міста Києва і всі уявляють Київ саме таким, з лісами, водосховищами, ріками і.тд Якби виділити окремо забудову то то вже зовсім брєдятіна як на мене.
По Києву адмін.кордон який є - на 100+1% вірний і має так залишатись, тому чому не перепроеціювати цю схему на всі інші НП?
ПС наскільки я знаю в кожні сільраді є план своїх володіннь, оце й є той адмін.кордон який можна уточнити по кадастру через фільтр КОАТУУ. Уточнити межі НП вже всередині сіль/райн/міськ ради то вже тільки з виїздом на поле, але вони також йдуть по кварталам кадастру. Я навіть думаю там якась логіка є з нумеруванням зон.