Там цікавіше: шматок села Дережичі знаходиться на території Попелівської сільради. На кадастрі це ніяк не позначено. Або ось ця школа знаходиться на території Грабовецької сільради, але адреса Дуліб. Я десятки таких прикладів памятаю. Якщо не віриш - можу дати список - подзвони спитай в сільрадах.
Приклад з Грядою говорить лише про те, що треба дзвонити і питатись у місцевих. Рік назад квартали і їх коди на кадастровій мапі були іншими. Мабуть помітили, що щось не то намалювали. Таке враження, що хтось вручну обводить скупчення голубих ділянок і створює ці квартали. На генпланах сільрад одне - на кадастровій карті інше. При чому ще й постійно змінюється.
Лише по Львівській області я помітив десяток нестиковок. Наприклад Діброва (4625889206) - є квартал. Спробуй поклікай по голубим ділянкам - кадастрова мапа говорить, що це БІРКІВСЬКА сільрада, а насправді має бути Ясниська сільська рада. Після цього ти вважаєш, що квартали кадастрової карти можуть виступати валідним джерелом меж сіл?
Квартали малюють зі стелі. Я наводив приклад вище, де посеред кварталу “ліс” стоїть окрема хата, яка ніяк не виділена. Тому я і питаюсь: “Як ти збираєшся проводити межу НП по кварталах”? Будеш включати усі квартали чи якось фільтрувати? Якщо керуватись принципом “сьогодні це поле - завтра це пару домиків” - то треба включати все. Ніхто не заважає тобі збудувати АЗС чи готель десь в лісі (отримаєш голубу ділянку), а от квартал НІ! Тебе не бентежить, що зелені лінії перетинають голубі ділянки? Ти дійсно вважаєш що так і задумано?
Проблема в тому, що кадастрова карта дуже далека від ідеалу. Квартали малюють на око так само як і ми. Тому не треба сліпо її перемальовувати.