Відзвітуюсь, що проблему з прив’язкую вирішили. Там доволі складні алгоритми довелось використати і ми плануємо підготувати по цьому доповіть на одній з ІТ конференцій. Було перепідв’язано понад 60 тис треків (довго це все рахувалось скажу я вам :)) і наразі мапа стала адекватніша http://uaroads.com. Якщо в когось є зауваження, то кажіть. Ми якраз працюємо над врахуванням швидкості в оцінці і вже наступного тижня будемо дивитись перші результати. Має стати взагалі гарно )
Спасибо, изменения заметны.
Например, здесь: http://uaroads.com/17/49.45743427443847,37.154388427734375
В OSM дорога была нарисована одной линией, и на http://uaroads.com треки были “привязаны” к этой линии. Потом я обозначил в OSM каждую проезжую часть отдельной линией. Но на сайте цветная линия (которая показывает качество дороги) по-прежнему имела старую геометрию. А теперь всё ОК.
Если не секрет, когда планируется следующее “перепривязывание”?
Отут з варшавкою за Коростенем http://uaroads.com/10/51.07160544872007,28.28224182128906 якісь проблеми. Там не може бути поганої дороги, вона збудована наново аж від кордону Жт. області аж до Ковеля. Дивно що до Коростеня - нормальна(так воно й є), а після - жах(неправда, дорога абсолютно така ж)
Можливо ви можете зробити якусь сторінку з інформацією де gps-треки і osm-дороги суттєво відхиляються один від одного, а також чи багато у вас треків в околі яких немає osm-доріг?
Це має вказувати на неточні або відсутні osm-дані. OSM-спільнота могла б підправити osm-дані відповідно до треків, тоді відповідно і треки краще прилягатимуть до osm.
Також, якщо ваші треки не є комерційною таємницею - ви можете завантажити їх в OSM(https://www.openstreetmap.org/trace/create, gpx-файл, або zip-файл з необмеженою кількістю gpx-файлів), треки допомагають вирівняти фон(аерофотознімки) для більш точного мапінгу.
Викотили на http://uaroads.com/ окремим шаром карту доріг по середній швидкості.
Працюємо над тим як прив’язати ці значення до якості. Наприклад, якщо на трасі де всі їдуть 100 є місце де всі їдуть 20, то мабуть це або яма або переїзд. Але що робити, якщо траса проходить через населений пункт і діє обмеження 60? Або це стаціонарний пост і там 40-50 обмеження.
Можливо у вас є ідеї з цього приводу ;)?
Бо в OSM базі speed limit для невеликої кількості доріг вказаний
Треба оціновати темп зміни швидкості до і після. Якщо на дорозі є якась перешкода то водії починають різко перед нею гальмувати, а потім набирають швидкість.
А в чому саме проблема? Це ж абсолютно різні характеристики) Спочатку на одне подивились, потім на інше… А маршрут можна будувати лише на основі швидкостей, ямковість буде там врахована більшістю водіїв
Не понятно в слое скорость как обозначена? зеленый желтый красный, кто сколько?
Да, в ОСМ скорость может быть обозначена 30км/ч и участок в 10 км. он будет зеленым?
А рядом есть объездная дорога в 15 км, но по ней я могу ехать 110 км/ч.
Может лучше учитывать именно дорогу, на машине я хочу проехать быстрее.
А вообще я хочу навигатор, который при расчете маршрута показывал несколько вариантов:
10% машин при средней скорости в 80-100 км/ч, лучше ехать дорогой А, качество дороги будет 5, время в пути ?.
70% машин при средней скорости в 90-110 км/ч, лучше ехать дорогой Б, качество дороги будет 4, время в пути ?.
5% машин при средней скорости в 100-120 км/ч, лучше ехать дорогой В, качество дороги будет 3, время в пути ?.
как то так