Humanitarian мапа

тепер вже й “київський квадратик” нормальний :slight_smile:

Війна правок по цьому рілейшину з мо… росіянином Kostik

@KKS - я попереджав

відписав. Зараз воно,зараза, відрендилось і на менших масштабах локально… рррр.
Тут був напівполітичний викид, але не став то все хоч трохи в політику приєднувати.

І що там за проблеми?

Відповідь від DWG:

поки рілейшн в статусі “в смітник”


Якщо почитати з 1го посту - то стає все зрозумілим.

Я читав з самого початку, але так і не зрозумів що саме зробив “Костік” і з якої причини.

@BohdanKuts
то стара історія. Костік створив фейковий полігон кордону України для обрізки даних для їх конвертації у формат одного з навігаторів. Завдяки цьому полігону територія України була “залита” водою на шарі Humanitarian. Вилучення цього полігону виправляє рендерінг мапи.

Скажем так, формально он нигде не утверждает, что это граница, это просто отношение без тегов, по которому он обрезает часть территории Украины для своего конвертера.

Які ці мо… росіяни - кхм…

Він стоврив новий мультиполігон http://www.openstreetmap.org/relation/5447442

Які подальші дії з вашого боку?

Краще було не видаляти самому, а написати Полу Норману. Він в своєму повідомленні явно написав “OpenStreetMap is not a private data store, and this relation has been causing problems. Please don’t recreate it.”
Костіка вже двічі блокували, мабуть треба знову.

Я прихильник того методу що якщо можна своїми силами виправити/узгодити, то нетреба нікого з сторони залучати. І витрачати їх час на наші, по суті локальні, розбірки.
Якщо й новий рілейшн буде відтворений - тоді вже знову в DWG

Нажаль, не в цьому випадку…

Наче ж він на нас надувся і не пакостив би … аж на дві неділі хватило…
http://www.openstreetmap.org/changeset/33601890

завтра відпишу в DWG знов.

Видалив.

Да собственно говоря всё, мне украина не интересна, тратить ещё время и электроэнергию на конвертацию.

Якщо хтось не зрозумів, опечаток в тексті немає, всі великі літери, на думку автора, на місцях.

Як на мене, то мені по барабану, що там буде з картами для Navitel и 7Ways. Є інші безкоштовні навігатори і, на мою думку, на багато кращі ніж Navitel. А москалі і білоруси самі через три місяці попросять його вернути збірку карт, бо самі часто їздять нашими дорогами.

А еще можно вместо грязных костылей в базе поступать как делают те же maps.me и использовать локальный шаблон на своем компьютере.