Новий “мапер” Sydoriv з’явився на мою голову. http://www.openstreetmap.org/user/Sydoriv Мало того що, змістив всі мої раніше нанесені правки, які вже були підлаштовані до GPS треків. Відповідність треків до підкладки Bing була перевірена мною сто разів. Може не ідеально, та за допомогою додатків перевіряв своє місцезнаходження відносно різних об’єктів - тротуарів, кутів невисоких будівель тощо, нарікань не було. Заніс відповідне зміщення до бази, але він мабуть про зміщення не чув. Сьогодні дивлюсь - всі вулиці перетянув так як йому захотілося. Мало того, понаносив усілякий нісенітниць, як то “ПродуктовЫй магазин” , “РодоЦслав” http://www.openstreetmap.org/#map=19/49.00531/24.24557, додав якусь дивної форми будівлю з тегом Культове місце (перепрошую, якщо там дійсно якийсь храм, молитовне місце) http://www.openstreetmap.org/way/363124240#map=18/49.00586/24.27028&layers=D і ще назвав одну вулицю тією ж назвою що й центральна, про що я сумніваюсь, але не переконаний. Що з цим робити? Чи може хтось йому написати, бо мене на цей “високий інтелект” не вистачає. Сподіваюсь, він “не вийде” за межі свого села.
Звісно написати, можна в коментарях до його правок. Сказати про зміщення знімків, запросити на форум, в максимально нейтральному стилі.
Писати доведеться вам. Я, наприклад, не володію ситуацією в тому місці так як ви.
Ок.
Напишу. Просто опускаються руки, коли хтось починає псувати твою роботу, та ще й роблячи це незґрабно. Думав, в моїй окрузі не буде маперів найближчі кілька років, і я все нанесу як слід, але вже доводиться за другим виправляти. Мабуть, треба міняти підхід - не виправляти, а вчити їх.
Мабуть це всетаки не в відкати правок але запишу сюди.
Є такий набір правок https://www.openstreetmap.org/changeset/32798257#map=13/51.6296/31.5654 яким видалено точки на дорозі Р13 від Р12 до Седнева, також в цьому наборі є й нормально додані данні. Видно користувач помилився. Як відновити частину дороги Р13? руками чи частковим відкатом правок? Якщо відкатом - то як то зробити?
Товарищ Trustyk начал переименовывать улицы в Донецке по российскому образцу (тип улицы, потом название, name на русском). Причем это касается не только name и name:ru, но и name:uk. Сидит в iD. Редактировал только вэи, отношения не трогал.
Как с этим быть.
Є відповідь, досить детальна, щойно відіслав йому другого листа з моєю відповіддю. Намагаюся йому пояснити, що існують загальноприйняті правила, дав посилання на тему з обговоренням класифікації, зауважив, що роботу може буде відкочено.
Подивимось на реакцію, і чи буде далі ламати статуси. Блокування/відкочування завжди можна зробити, тому більше хочеться, щоб людина сама то зрозуміла.
Згідно його власного розуміння важливості доріг, базованого на досвіді, але я чекаю, що людина сама прийде і пояснить свою логіку. На відповідь я пояснив основи роботи у ОСМ, дав посилання на Вікі. У відповідь він написав коротку фразу, мовляв, важливість його правок перебільшено.