Тимчасово не працює…
Коли запрацює - невідомо.
А в чому проблема? Можу чимось допомогти?
Зараз його немає на чому запускати.
andygol переписує щоб можна було запускати на Linux-машині. Скільки це займе часу важко сказати, але прогрес є.
Якщо є можливість запускати на Windows-машині - можна спробувати запустити validation.bat з https://github.com/pavlo-dudka/osm-pg-tests
Завдяки andygol виконалась чергова валідація:) Дякую!
За місяць помилок значно побільшало…
З критичного тільки одне: Evhenio вибрався за межі Одеської області і тепер буде генерувати помилки по всій Україні…
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?dead.nodes
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?highway.islands.tertiary
Інші перевірки тут:
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests
Дякую, що знову все запрацювало, - самий суперський валідатор для України!!
Щогодинна валідація поки не працює я так розумію?
питання по waterways.layer в “проблему” попадає тільки коли рівень -1 без тонелю?
Бо ось приклад коли просто layer=-1 потрапляє в валідатор http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?table?waterways.layer , а поряд tunnel=culvert+layer=-1 ні. То вірно?
Правильно
tunnel=culvert+layer=-1
додав ще одну перевірку мультиполігонів: члени зв’язку можуть дотикатися один до одного кінцевими точками, але не повинні перетинатися між собою
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?multipolygons
не можу зрозуміти, чому точки дотику inner-ів валідатор вказує як помилки
Дайте приклад, можливо все вірно, але помиляється валідатор
Дякую, дещо поправив, тепер подібні випадки не відображаються.
Щось зламалось, майже по всім параметрам - 0 помилок.
щось валідація останнім часом стала в кращому випадку “щотридобовою”
додав декілька тестів залізниці аналогічних дорогам
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/
Перевіряються лінії з тегами railway=rail і railway=turntable
railway.crossings - лінії залізниці не повинні перетинатися без спільної точки, за виключенням випадку різних layer
railway.islands.main - лінії залізниці для яких не задано service=* або service=crossover повинні формувати зв’язний граф, відповідно острівці або мають отримати service=* або мають бути приєднаними до основного графу колій
railway.islands.service - лінії залізниці для яких задано service=[siding|spur|yard] повинні формувати зв’язний граф з основним графом
Cool! Дякую.
"Щаз я ета всьо как замессююю"©
Питання по островам main залізниць.
Ось одразу й виникло питання: http://www.openstreetmap.org/way/352282764 наче все вірно - railway=industrial все наче як по вікі, але як острів в валідаторі відображається. http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?railway.islands.main#zoom=15&lat=50.70261&lon=29.59609 Що робити?
Добавить этой линии service=*. В данном случае - service=spur.
або під’єднати до usage=main, чином, що залежить від здорового глузду.
А що, <railway=industrial> - по вікі?? Може треба ‘rw=rail’/‘usage=industrial’/’ service=*'?
Доречі, помітив, що мапнік не відображає тегування <service=crossover>, http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OpenRailwayMap/Tagging, як інщі документовані <service=*>…