Смішні місця на карті

Эм, может стоит переименовать тему?

было бы хорошо, поскольку я например не понимаю это по русски или по украински она названа

http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.29884/31.36519 Чи можна шлях через наземний перехід позначати як highway=track?

Я б в такій місцевості позначив би як path, але track - то точно занадто, трактор та застрягне, по супутниковому знімку виглядає як типовий маленький місток для пішоходів, на який максимум на велосипеді заїхати можливо…
P.S.: Перехід таки надземний.

Цікаво, чи може кладовище бути landuse=residential? Виявляється що може http://nadoloni.com/c/34.34747,50.21486,17/l/bing?lang=uk http://www.openstreetmap.org/way/199316706 :smiley:

http://www.openstreetmap.org/changeset/33118401 - цікаве джерело :expressionless:

http://nadoloni.com/c/39.53156,44.77404,12/l/mapnik/o/power?lang=uk - что за звезда смерти?

Узел дальней связи ВМФ

Модератори, перейменуйте тему, будь-ласка :slight_smile:

Микола Янович вирішив трохи помапити?

~Jhellico,
“Їдільня” - це круто :slight_smile:

Це жарт?

Вы написали автору?

Я написав авторові ( http://www.openstreetmap.org/user/Myazyk ). Начебто автор серйозний.
На інших картах назв вулиць там майже немає. Лише на HERE.com ця вулиця позначена як Сонячна. А та вулиця, що о OSM позначена як Сонячна, на HERE.com відсутня.
А ще там поруч виник дивний провулок Толерантності :slight_smile:

Звісно, жарт! Навіть не жарт, а бажання “віддячитись” за хамство

Добрий день!

Справа у тому, що я практикую обдзвонювати адміністрації населених пунктів та випитувати у них назви вулиць та назви частин поселень. У процесі такої діяльності часом стикаєшся з різними диваками - от це поселення стало одним з таких. Але різниця у тому, що тут мене це заїло і я вирішив вказати назву вулиці, злегка підкорегувавши, яку мені сказали злим тоном (вузьких гандонів)

Насправді та дорога не має назви
Що стосується Сонячної, то вона зазначена правильно
Провулок Толерантності прибрав

Ще є таке місто Турка, де не хочуть надати назви вулиць. Може, хто шо знає, може хто шо чув?

:slight_smile: Жарт зрозуміли.
Та ліпше все ж таки прибрати ту непристойну назву.

Річ у тім, що працівники адміністрацій не зобов’язані збирати та надавати вам чи мені картографічну інформацію. Тим паче телефоном. У всіх них є певні робочі обов’язки та робочий час. Якщо вони вам щось корисне надали - то спасибі їм, а якщо ні - то ні.
Я отак уявляю себе на робочому місці: треба писати звіт з виконання плану (а там цифри не сходяться), розділ звіту з роботи кафедри, відсканувати документи (мій науковий керівник попросив - треба швидше), підготувати на комп’ютері та надрукувати щоденники з практики для студентів, бо за тиждень вже починається літня практика. Поруч сидить студент, який хвилин десять щось мямлить, намагаючись захистити практичну роботу, яку він прогуляв, а звіт з роботи передрав у товариша. Через півгодини в мене заняття в аудиторії, треба надрукувати методички. А я ще голодний, бу в буфет не ходив. Через дві години починається семінар чи збори факультету. Раптом зав.каф. виходить з кабінету й щось питає, комп’ютер трохи підвисає та не хоче друкувати методички, хтось просовує голову в двері та питає в мене “чи нема Анатолія Васильовича? - Нема! А коли він буде? (а дідько його знає, може вже додому пішов)”. Щойно дзвонили з навчально відділу: треба переробити ітогову таблицю у відомості.
В мене вже голова стає квадратною від такоє “мультизадачності”.

І тут раптом знов дзвонить телефон, я беру слухавку, а там якийсь М’язик з Дрогобича питає як називається вулиця.

Я тоже считаю, что чиновники думают, что их перепутали со справочной, отсюда и негатив. Думаю, письменные запросы будут эффективней. И, что не мало важно - ответы точнее.
Минус - срок прохождения 10 дней.

Така няшна кицька)

Може, я щось не розумію і чогось не знаю, але:

  1. Практикував я надсилати письмові запити. Ефективність - 20% і то після кількаразових нагадувань. Тай ще присилають таке, що потім годі в тому розібратися
  2. Така інформація має бути доступною. Чому одних населенених пунктів можна побачити генплани в Неті, а інші не можуть надати!
    От у м. Стрий люб’язно надали інформацію, щей про проектовані вулиці самі запропонували інфу, а у м. Турка не захотіли розказати про наявні
  3. У адміністраціях (а особливо у містах) працює не одна людина, там є голова, секретар, землеупорядник, бухгалтер, прибиральник, сторож
  4. Думаю, чиновники мали би сприяти розвитку туризму і радіти, що є такі глупаки, котрі готові на волонтерських засадах мапити їхні околиці (принаймні я не маю прибутку з того)
  5. Коли я телефоную, то не кажу, що мені потрібна інформація негайно, домовляюсь, щоб підготували потрібні мені дані на певний день
  6. Люблю пакостити хамам
  7. А про їхню роботу взагалі мовчу. Є села, де сільрада працює 3-4 години в день і у багатьох не працюють стаціонарні телефони. А в деяких навіть не знають які землі є їхніми

І раз Myazyk телефонує, то не важливо з яким він питанням (чи про назви вулиць, чи про субсидію, чи про конфесію церкви, чи про проживання якоїсь людини в даному поселені), йому мають надати відповідь, навіть якщо там збоку сидить стажер, який анібельмес, якщо бабця питається як продати корову, якщо хтось наділяє пай, і навіть якщо надворі -25.

dimonster, назву треба змінити, але подальші аргументи в захист бюрократів не витримують жодної критики:

  1. Чиновники забувають, хто платить податками за їхнє утримання.
  2. Якщо державна робота виснажує і робить когось емоційно-нестабільним - завжди можна звільнитись і піти в приватний сектор.
  3. Але і в приватному секторі з таким менеджментом і відношенням до клієнтів, не факт, що буде простіше і справа не збанкротує.
  4. Тому якщо бюрократ зашивається, але сам невзмозі змінити своє життя - краще йому допомогти.

Myazyk, спробуй записувати телефонні розмови на майбутнє. Тролити таких “ефективних менеджерів” можна і без вандалізму даних ОСМ.