Я зв’язався з GVA2001. Про використані дані він пише, що “Зкопійовано спутніковий реліз за серпень 2014 року” і що як модератор НЯКу, він має на це право, також просить повідомити його, якщо використання цих даних заборонене адміністрацією OSMу (хоча я ще в першому листі зразу написав про заборону сторонніх ресурсів). На не пряме запитання про письмовий дозвіл Яндекса, він не відповів.
вспоминаю как я учился - очень не хватало “Песочницы”, как в Википедии
но ничего нереального не было - достаточно было смотреть как делают другие и наблюдать за “обратной связью”
@YarNik
Зворотній зв’язок це коментарі, які інші можуть лишати до ваших наборів змін, відповіді на ваші запитання на форумі та через інші канали зв’язку, а також живе (в реалі) спілкування з іншими маперами.
дополнительно к обратной связи от членов сообщества, есть ещё обратная связь от самой системы
сообщения валидаторов, правильное или неправильное отображение созданных объектов рендерами и т.д.
только что обнаружил что у Северского Донца недостаёт внушительного куска
обрыв находится вот здесь: http://www.openstreetmap.org/node/3404731667
прошу кого-нибудь из опытных(!) участников восстановить удалённые объекты
можно, конечно, вручную проклацать сотню километров
но это будет признанием убогости наших инструментов
Новий “мапер” Sydoriv з’явився на мою голову. http://www.openstreetmap.org/user/Sydoriv Мало того що, змістив всі мої раніше нанесені правки, які вже були підлаштовані до GPS треків. Відповідність треків до підкладки Bing була перевірена мною сто разів. Може не ідеально, та за допомогою додатків перевіряв своє місцезнаходження відносно різних об’єктів - тротуарів, кутів невисоких будівель тощо, нарікань не було. Заніс відповідне зміщення до бази, але він мабуть про зміщення не чув. Сьогодні дивлюсь - всі вулиці перетянув так як йому захотілося. Мало того, понаносив усілякий нісенітниць, як то “ПродуктовЫй магазин” , “РодоЦслав” http://www.openstreetmap.org/#map=19/49.00531/24.24557, додав якусь дивної форми будівлю з тегом Культове місце (перепрошую, якщо там дійсно якийсь храм, молитовне місце) http://www.openstreetmap.org/way/363124240#map=18/49.00586/24.27028&layers=D і ще назвав одну вулицю тією ж назвою що й центральна, про що я сумніваюсь, але не переконаний. Що з цим робити? Чи може хтось йому написати, бо мене на цей “високий інтелект” не вистачає. Сподіваюсь, він “не вийде” за межі свого села.
Звісно написати, можна в коментарях до його правок. Сказати про зміщення знімків, запросити на форум, в максимально нейтральному стилі.
Писати доведеться вам. Я, наприклад, не володію ситуацією в тому місці так як ви.