Сільради легше обдзвонити. Знайомий обдзвонив усі сільради цього району. Надіслані в сільради класичною поштою роздруківки так і лишились без відповіді (Просили їх підписати вулиці та урочища). Хоча по телефону можуть годинами розповідати про своє село - існує багато нюансів з плутаниною в адресації, межами сіл, адмінкордонами і т.п. Деякі випадки я досі не знаю як відобразити в ОСМ.
Привіт. 18-20 вересня у Львові проходить Вікіконференція-2015. andygol буде розказувати про OpenStreetMap і зв’язок з Вікіпедією в суботу, а в неділю він (а я допоможу) спробує провести щось на зразок майстер-класу для зацікавлених.
Можливо, комусь також буде цікаво взяти в цьому участь - напишіть тут, а також на пошту wmuacon2015@wikimediaukraine.org.ua організаторам. Реєстрація вже давно закрита, але, можливо, получиться просочитись як осмерам
асфальтована secondary дорога(виїзд з Сихова на об’їздну) раптом стала стежкою…
коментар до зміни “change road type to real state”
може хтось знає що там насправді?
Доброго дня. Підкажіть будь ласка - може хтось може виправити?
Натрапив на помилку - маршрут розраховується неправильно (різні результати отримую у ГуглМапс та ОСРМ). Я так розумію варіант у Гугла правильний. Це у Львові (“Львов, улица Грабовского, 11 - Львов, улица Матейко, 6”):
Виправив.
Насправді раніше на Професорській був знак 3.1, я додав в OSM це обмеження транзитного руху 2.5 роки назад. Судячи з яндекс-панорам і гугл-стріт-в’ю знак уже прибрали.
Дякую за те, що вказали на помилку.
На OSRM маршрут має оновитися протягом доби.
Як раз писав відповідь, що стало краще, але все ще є розбіжність із ГуглМапс. Але якщо зараз ОСРМ відображає правильний результат - тоді Ок. Дякую! Буду інформувати коли ще щось знайду;)
Згоден - Гугл не є істиною. Але він достатньо часто відображає правильний результат. Я не дуже орієнтуюся у Львові, тому не можу із впевненістю сказати який із варіантів правильний. В даному випадку мене цікавить розбіжності між ОСМ та Гугл, а саме:
1-й приклад:
перехрестя: Панаса Мирного/Ярослава Ярославенка;
проміжок між перехрестями: Ярослава Ярославенка/Дібровна та Ярослава Ярославенка/Івана Франка;
2-й приклад: проігноруйте будь ласка, схоже там тіж самі розбіжності.
Треба потюнити статуси доріг, так як показує OSRM із Сихова в центр їздити не варто, хоч там і хороше покриття, район доволі глухий, здається. Але в цілому всі показані маршрути мають право на життя (тобто на проїзд)
Перевірив лише площі. Порівняв дані з цього документу з OSM та з lviv.center.org (на них посилається вікіпедія в статті про вулиці Львова). Явно щось не сходиться: