No chyba źle czytasz, bo współrzędne z Twojego linku są różne od współrzędnych z listu Justyny.
Hint: Jest całkiem możliwe, że w Dębicy jest więcej, niż jedno rondo. I do tego całkiem prosta uliczka o nazwie Rondo, której dotyczyła wątpliwość Justyny.
Oraz: można skopiować współrzędne, wkleić w wyszukiwarkę OSM i wylądować dokładnie we wskazanym miejscu bez potrzeby zgadywania, o co chodziło Autorowi
Przyjąłem do wiadomości lekcje. Zwracam honor szanownemu RMIKKE tropicielowi błędów i literówek (wszak C-12 to nie to samo C-13 pomimo wątku i opisu sytuacji)
wiadomości e-mail napisane ręcznie, z których trzeba wywnioskować czego dotyczą?
jeśli
najlepiej wrzucić je automatem do systemu zgłoszeń OSM
może arkusz kalkulacyjny Google z uwierzytelnieniem przez konto Google? Aby miało to sens trzeba podpisać się pod obsługą zgłoszenia (wziąć za to odpowiedzialność) i oznaczyć, że zgłoszenie jest zamknięte. Nie powinno to się odbywać anonimowo.
Myślę, że warto wspomóc Yanosika w poprawie danych, mapa OSM nigdy wcześniej nie dotarła do tak szerokiego grona odbiorców i warto ten moment wykorzystać.
To się dorzucę: Wałcz, wjazd drogą 163, wyjazd 10 w stronę Bydgoszczy, cały czas wg wskazań Yanosika. Po drodze dwa ronda, na pierwszym trzeba skręcić w lewo (trzeci zjazd), na drugim przejechać prosto (drugi zjazd). I Yanosik to pięknie na mapie pokazywał, tylko komunikat głosowy na obu rondach brzmiał “Na rondzie w lewo, pierwszy zjazd”…