Koledzy i koleżanki, prośba o pomoc w analizie:
https://etherpad.wikimedia.org/p/RondaBezRoundabout
Po sprawdzeniu i ewentualnym poprawieniu przekreślcie wiersz przez zaznaczenie tekstu i kliknięcie na S w górnym panelu
Koledzy i koleżanki, prośba o pomoc w analizie:
https://etherpad.wikimedia.org/p/RondaBezRoundabout
Po sprawdzeniu i ewentualnym poprawieniu przekreślcie wiersz przez zaznaczenie tekstu i kliknięcie na S w górnym panelu
Jeśli to automat znajdywał - niech następnym razem od razu odrzuci te które mają zaznaczoną sygnalizację.
Po sprawdzeniu i ewentualnym poprawieniu przekreślcie wiersz przez zaznaczenie tekstu i kliknięcie na S w górnym panelu
A co dokładnie sprawdzamy? Bom nie w temacie, a chętnie pomogę…
Oraz, jak oznaczyć że rondo sprawdzone, żeby inni wiedzieli, że już nie trzeba go sprawdzać, jeśli nie przekreślamy?
A co to za jakieś poprawianie pod nawigację?
A co to za jakieś poprawianie pod nawigację?
Dodanie brakującego tagu junction=roundabout na skrzyżowaniu oznakowanym jako rondo to chyba poprawa błędu, a nie „jakaś” zbrodnia?
Tylko dlatego, że stoi tam znak C-12?
Czy może dlatego, że ma “rondo” w nazwie?
Życzę szczęścia.
Justyna | Yanosik:Witam,
[Dębica] (Rondo) → {50.050541, 21.427515}
Rondo posiada tag junction=roundabout. Jest to rondo typu turbinowego/potokowego/strumieniowego bez możliwości zawracania na nim. Jezdnie oddzielone są kamiennym krawężnikiem.
Hę? Widzę prostą ulicę o nazwie “Rondo”…
Tylko dlatego, że stoi tam znak C-12?
Czy może dlatego, że ma “rondo” w nazwie?
Życzę szczęścia.
Zgubiłeś mnie… Gdzie jest to rondo oznakowane C-13?
Koledzy i koleżanki, prośba o pomoc w analizie:
https://etherpad.wikimedia.org/p/RondaBezRoundabout
Po sprawdzeniu i ewentualnym poprawieniu przekreślcie wiersz przez zaznaczenie tekstu i kliknięcie na S w górnym panelu
Warszawa sprawdzona. Znakomita większość ma światła, jedno (bez nazwy) zmieniłem na minirondko. Rondo Tybetu było bardzo zabawne…
Gdzie jest to rondo oznakowane C-13?
Ekhm, zacytowałeś mnie, a w cytacie stoi C-12…
rmikke:Gdzie jest to rondo oznakowane C-13?
Ekhm, zacytowałeś mnie, a w cytacie stoi C-12…
Ekhm, jak naciskałem “Quote” to jeszcze było napisane C-13
Ekhm, jak naciskałem “Quote” to jeszcze było napisane C-13
Nie sądzę. W pierwszej wersji napisałem C-13, 30 sek. później poprawiłem i zapisałem, a chwilę później jeszcze dopisałem drugie zdanie. Raczej więc jest tak, że przeczytałeś pierwszą wersję, sprawdziłeś o jaki znak chodzi, wszedłeś jeszcze raz na wątek i wtedy kliknąłeś Quote, nie patrząc co jest w cytacie.
Przy okazji: “jak naciskałem” → “gdy naciskałem”.
Jeśli to automat znajdywał - niech następnym razem od razu odrzuci te które mają zaznaczoną sygnalizację.
Jak się ostatnio przekonałem, nie zawsze jest to regułą, na poniższym przykładzie roundabout jest ok, więc (nie)stety uznaniowość i ręka człowieka (a nie automatu) jest jednak czasami potrzebna:
A co dokładnie sprawdzamy? Bom nie w temacie, a chętnie pomogę…
Oraz, jak oznaczyć że rondo sprawdzone, żeby inni wiedzieli, że już nie trzeba go sprawdzać, jeśli nie przekreślamy?
Sprawdzamy, czy skrzyżowanie stanowiące potencjalne rondo wymaga ruchu po okręgu aby się z niego wydostać. Przykładowo na takim skrzyżowaniu jak niżej lecimy ewidentnie prosto, więc kompletnym zaskoczeniem i dezorientacją dla kierowcy jest, gdy nawigacja mówi: “na rondzie drugi zjazd”.
Pozycję zweryfikowaną, niezależnie od tego czy wymagała edycji czy też nie, po prostu skreśl.
przeczytałeś pierwszą wersję, sprawdziłeś o jaki znak chodzi, wszedłeś jeszcze raz na wątek i wtedy kliknąłeś Quote, nie patrząc co jest w cytacie.
Akurat tego znaku nie muszę sprawdzać Natomiast równolegle oglądałem prostą ulicę o nazwie Rondo w drugiej zakładce, a tej po prostu nie odświeżałem…
W cytat, rzeczywiście, nie spojrzałem. Bo i po co, skoro wiem, co komentuję…
Przy okazji: “jak naciskałem” → “gdy naciskałem”.
[Gdańsk] (Rondo Jacka Kaczmarskiego;Juliusza Słowackiego) → {54.376320, 18.522251}
[Gdańsk] (Rondo Świętego Jana De La Salle) → {54.374146, 18.567650}
Nie są rondami w sensie ruchu drogowego
dawid_swider: Justyna | Yanosik:Witam,
[Dębica] (Rondo) → {50.050541, 21.427515}
Rondo posiada tag junction=roundabout. Jest to rondo typu turbinowego/potokowego/strumieniowego bez możliwości zawracania na nim. Jezdnie oddzielone są kamiennym krawężnikiem.
Hę? Widzę prostą ulicę o nazwie “Rondo”…
Wujek Google jeszcze tędy nie jechał…
A na podkładzie WMS z obrysami budynków już jest widoczne.
rmikke: dawid_swider:Rondo posiada tag junction=roundabout. Jest to rondo typu turbinowego/potokowego/strumieniowego bez możliwości zawracania na nim. Jezdnie oddzielone są kamiennym krawężnikiem.
Hę? Widzę prostą ulicę o nazwie “Rondo”…
Wujek Google jeszcze tędy nie jechał…
A na podkładzie WMS z obrysami budynków już jest widoczne.
To weź mi pokaż ten podkład, bo ja nie mam pojęcia, gdzie w oznaczonym miejscu zobaczyłeś turbinowe rondo z kamiennymi krawężnikami…
To chyba wyjaśnia Dębicę:
Dawid musiał myśleć o innym.
To chyba wyjaśnia Dębicę:
https://www.google.pl/maps/@50.050533,2 … 312!8i6656
Dawid musiał myśleć o innym.
Jaksię cofniesz jeszcze post wyżej, to zobaczysz, że cytował właśnie lokalizację w Dębicy…