OSM v MapFactor Free GPS Navigation

Ahoj, kde mohu řešit zobrazování OSM map v MapFactoru ?
Jde o nesprávné přiřazení editovatelných barev ulic a cest (editor vs. výsledné zobrazení v mapách - obojí v MapFactoru).
Plus pár dalších drobností.
Podpora aplikace sice reaguje na dotazy, ale neodpovídá.
Díky

Ahoj,
jaký editor? Pro OSM jich existuje více. Nebo to je něco přímo u MapFactoru? MF neznám. Nebyl by nějaký screenshot?

Barva zobrazení cesty v editoru a v mapové aplikaci se zpravidla liší. Většinou záleží i na typu mapy (mapovém tématu). Jiné barvy bývají použity při navigaci pro auto a jiné pro kolo nebo pěší turistiku.

A co tak koukám do manuálu pro Android verzi, tak tam nějaká možnost změny barev v mapě je (strana 56).
http://www.mapfactor.com/pn12/manuals_android/cs/Navigator.pdf

Ano, upravil jsem si barevné schéma přímo v MapFactoru. Pokud si otevřu jednoduchý editor OSM na webu zjistím, že například silnice zde mající status 3.třídy se v mapovém OSM podkladu MapFactoru zobrazují jen jako ulice, což způsobuje jejich pozdní zobrazení při zoomování mapy, zvyšuje nepřehlednost a ztěžuje použití mapy.
Potřeboval bych kontakt na někoho, s kým bych mohl řešit toto a jiná další vylepšení.
Nevím, jak zde vložit obrázek. Nečetl jsem návod na použití fóra. Jsem na mobilu.

Tak vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřenou aplikaci (zdrojové kódy nejsou dostupné), to budeš muset řešit s podporou MF. A nebo zkusit jinou aplikaci.