От саме в цьому пакеті правок були помилки, я їх вже поправив. Не знаю чи є сенс писати йому, якщо іноземець, - на ваш розсуд. Може він вже “не заходитиме в Калуш” ))) Я помітив що багато багатоповерхівок були помічені як building=house, хоча у нас зазвичай вказують тег building=yes або =apartments, і намальовані ябияк, без прямих кутів. Тобто, доводиться виправляти за такими маперами. В тім я не впевнений чиїх рук ті правки. Там ще інший мапер terry5 за яким доводилось виправляти. Йому я теж писав приватно з проханням мапити за правилами спільноти. Та писав також українською, не подивившись географію його правок, може також за бугра прийшов помапити))
Ага, нанесено пішохідні доріжки (які нанесені не зовсім як пішохідні) коло пішохідного моста через річку Бистрицю-Солотвинську, а насписано, що новий будинок на вул. Галицькій
Прохання до terry5 і інших, хто вказує такі теги як: addr:city=Івано-Франківськ і** addr:street=Галицька вулиця** на будівлях - не робіть цього. Бо тоді навігатор показує дві Галицькі вулиці, два Івано-Франківська…сидиш і шукаєш в якому з Івано-Франківськів знайдеться потрібна Галицька вулиця.
Якщо пронумерований будинок пов’язаний з вулицею в type=associatedStreet, при цьому на контурі не вказано addr:city i addr:street, то такий будинок все рівно буде відноситися до даної вулиці і населеного пункту, і навігаційні програми відображатимуть це.
1gorok, а що це за навігатор такий? Може у вас просто підключено дві карти? Якщо б справа була у addr:city, то Івано-Франківськів було б більше ніж два.
7 ways. Якщо на якійсь будівлі вказано тег вулиці, то таких вулиць в навігаторі відображатиметься 2
Справа в тому що в цьому навігаторі карта відображається російською. Як зробити так щоб карта була україномовна - не знаю. Інші навігатори не вдається поставити на айфон. Коли на будинок ставлять тег з назвою вулиці українською, тоді в навігаторі з’являється ще одна назва вулиці але вже українською мовою, і пошук за тією вулицею видає лише ту будівлю на якій стоять такі теги. Така ж ситуація коли на будівлі чи POI ставлять теги addr:country=Україна
Сподіваюсь роз’яснив.
Так, теги addr:city, addr:street не повинні заважати, і, персонально для тих, хто видаляє їх з існуючих об’єктів (де вони не суперечать іншим тегам) - не потрібно цього робити.
А проблеми конверторів авторів карти не хвилюють Звертайтесь до авторів конвертації, щоб фіксили такі речі.
Я считаю, что использовать addr:city можно только там, где объект находится вне границ населённого пункта, но адрес имеет в этом населённом пункте. Пример - АЗС где-нибудь на трассе, котора не попадает в полигон НП, но при этом в адресе у неё записан этот город/село.
Панове, при опрацюванні чергового “куска” Івано Франківська - http://mapcraft.nanodesu.ru/pie/503#83, помітив якісь шалені правки від користувача tyleninov (вичисляв його по Whodidit). Він понаносив купу обмежень на рух, там де їх не потрібно, на мою думку. Ось цей кусочок в JOSM. Там і адресування на вулицях чогось стоїть… Що скажете на то все?
Крім того, не зберігається статус виконаних завдань - ставлю статус виконано (9 з 9), а при перезавантаженні сторінки вони знову “червоніють”
Дуже схоже, що людина подивилася навчальне відео з відношень. Скажімо, заборона розвороту на перехресті з пішохідною доріжкою то точно занадто. Чи хтось намагався з ним зв’язатися? Треба просто пояснити людині що і до чого.
Думаю, що то пов’язане з локальним кешем переглядача. Бо зараз 83 шматок зелений.