Якщо вірно пам’ятаю, об’їзна по набережній Стефаника (primary) півроку тому була в стані ремонту (можливо, перманентного). Хтось має можливість перевірити і змінити теги на дорогах, якщо це все ще вірно?
Хотів спочатку запитати у темі “Автомобільні шляхи”, але вирішив спитати тут. Є такий перелік районних доріг місцевого значення Івано-Франківської області. Там представлені Богородчанський, Верховинський, Галицький та Городенківський райони (виглядає як початок списку по алфавіту). Мене цікавить Тлумацький, Тисменицький. Де ще можна найти таке?
Виникає ще одне запитання - tertiary це обов"язково місцеві дороги обласного значення О-…, а unclassified це обов"язково місцеві дороги районного значення С-…? В мене ситуація, коли дорога класу С-… з"єднує районний центр із кількома селами. Вважаю це все-таки tertiary, чи даний клас виключно unclassified?
От саме в цьому пакеті правок були помилки, я їх вже поправив. Не знаю чи є сенс писати йому, якщо іноземець, - на ваш розсуд. Може він вже “не заходитиме в Калуш” ))) Я помітив що багато багатоповерхівок були помічені як building=house, хоча у нас зазвичай вказують тег building=yes або =apartments, і намальовані ябияк, без прямих кутів. Тобто, доводиться виправляти за такими маперами. В тім я не впевнений чиїх рук ті правки. Там ще інший мапер terry5 за яким доводилось виправляти. Йому я теж писав приватно з проханням мапити за правилами спільноти. Та писав також українською, не подивившись географію його правок, може також за бугра прийшов помапити))