конфіг не весь піднявся з бекапа. я виправлю.
тимчасово можна брати відси: https://dl.dropboxusercontent.com/u/822321/gmapsupp.img.zip
сайт підлампічу, як тільки з’явиться час.
Обновил свой вариант карты Украины для “Семь дорог” (28.05.2015) https://yadi.sk/d/9qsHDlMNgwmUc . Скины для моих вариантов карт тут.
Обновил свой вариант карты Украины для Garmin (28.05.2015).
Вариант для Mapsource:
https://yadi.sk/d/DDUidHufgxBTB
Готовый img:
https://yadi.sk/d/pexqVR3ugxDkf
Карты для Семь дорог украиноязычные?
Да, и те, и те.
А есть здесь владельцы Garmin-ов?
Просьба имеется: проверить сборки Украины с этих двух сайтов:
https://openmtbmap.org/
http://garmin.opentopomap.org/
Как они вообще, работают? Пригодны ли для использования? И самое главное - на каком языке подписи?
Спасибо.
Поділіться, будь-ласка, актуальною збіркою для garmin.
Подборку ссылок на карты Украины для Garmin можно найти здесь:
http://edward17.github.io/startbootstrap-modern-business/navigators.html
(в самом низу)
edward17, дякую
полагодив http://velo.kr.ua/nav . тепер можна звідти тягати мапи. правда щось при конвертації не так пішло - сьогоднішня збірка без адресації.
Євген, я скачував версію десь два тижні назад - там також була проблема з адресацією.
Може це якась невипадкова проблема і треба щось виправляти в конфігах?
то я трохи перехімічив із фільтрацією кордонів. вже все добре, нова версія на сайті.
Народ!
Як налагодити конвертацію з формату .osm (.pbf) у шейп-файли, але не аби як, а з такими умовами:
- один тип даних у кожному шейп-файлі (наприклад, замість створення одного шейп-файлу з дорогами створити декілька шейп-файлів: в одному лише автомагістралі, в іншому грунтівки, у третьому стежки, тощо)
- всі написи сконвертувати з UTF-8 у однобайтове кодування та транслітерувати
- для будинків прописати addr:housenumber замість name
- бажано все це робити автоматизовано. Щоб зробити конфіг-файл чи скрипт, а потім лише вихідні дані різні підкладати, а не клацати по меню мишкою по 100500 разів
?
розбити файл на окремі файли по типам, використовуючи osmfilter, а потім конвертувати
використати osmosis tag-transform
Де можна взяти свіжі карти для 7 Ways українською мовою? Раніше брав звідси http://navitel.osm.rambler.ru/7ways.php Але після подій на сході України, “північний сусід” відмовився оновлювати карти для України.
Коли б знав як їх конвертувати і все що з цим пов’язано, сам робив би це, та я не шарю в цьому.