Пропоную точно і неупереджено перекласти перше речення та опис.
Тоді отримаємо ліс а не територію для нього.
Цільове призначення земель дуже часто не співпадає з реальною картиною. ОСМ ставить пріоритетом саме її.
Багато людей використовує цю мапу для того, щоб піти у той самий ліс і для них теж важливо, щоб мапа відображала реальну картину, а не суцільне зелене рядно.
Кого ж більше цікавить цільове призначення земель (наприклад: це ще поле чи вже котеджне містечко), той може пошукати відповіді у кадастрі.
В деякі landuse=industrial інколи траплялося “врізати” садки та озера.
andygol, заміни будь ласка в iD “Висота” на “Висота над рівнем моря” чи якось коротше, може “Висота над р.м.”.
Помітив, що надто багато будинків мають тег ele=*, наприклад тут.
Upd. Можливо це помилка iD. При створенні будинку пропонується додати висоту в тег ele.
Дякую, треба буде послідкувати за цим. Сподіваюсь що поставлять коректне ім’я тегу, тоді треба буде повернути назад “Висота над р.м.” → “Висота”
Подібний тікет є на гітхабі: https://github.com/openstreetmap/iD/issues/2218, тільки там чомусь пропонується level, а не height.
А як можна запустити iD англійською мовою? Як тільки не пробувавав - завжди українською.