Я ставив на андроід цей гармін, і можу сказати прямо - повна фігня. Тим більше, що всі мапи там треба завантажувати за гроші. Мапи від ОСМ звичайно можна скопіювати безкоштовно.
Подивіться ще на програми Locus Map та OruxMaps. Вони, здається, також розуміють формат ОСМ. Якщо ж вам необхідна автомобільна навігація, то теоретично можна сконвертувати ОСМ в формат Навітелу, а в них програма досить зручна (для автомобілю).
Дякую! Ну власне, - купи програму, потім ще купуй карти, потім ще щось… Навітелом користуюся, для навігації, але з оригінальними картами. 7ways з OSM. В OSM по Києву часто відсутня нумерація на будинках, а в Навітелі є. Натомість в малих містах використовую OSM, навітел там часто відсутній. А чи можна на айфон встановити навітел безкоштовно, з картами OSM?
Просьба имеется: проверить сборки Украины с этих двух сайтов: https://openmtbmap.org/ http://garmin.opentopomap.org/
Как они вообще, работают? Пригодны ли для использования? И самое главное - на каком языке подписи?
Євген, я скачував версію десь два тижні назад - там також була проблема з адресацією.
Може це якась невипадкова проблема і треба щось виправляти в конфігах?
Народ!
Як налагодити конвертацію з формату .osm (.pbf) у шейп-файли, але не аби як, а з такими умовами:
один тип даних у кожному шейп-файлі (наприклад, замість створення одного шейп-файлу з дорогами створити декілька шейп-файлів: в одному лише автомагістралі, в іншому грунтівки, у третьому стежки, тощо)
всі написи сконвертувати з UTF-8 у однобайтове кодування та транслітерувати
для будинків прописати addr:housenumber замість name
бажано все це робити автоматизовано. Щоб зробити конфіг-файл чи скрипт, а потім лише вихідні дані різні підкладати, а не клацати по меню мишкою по 100500 разів
?