Адресна схема застаріла вже трохи, але в центрі здебільшого вірна. Я б хотів присвячувати більше часу Франику, але не дуже входить. Центр ще куди не йшло, а трохи в бік - нема будинків вздовж цілих вулиць. В свій час мапив просто місця і райони, де буваю сам по роботі чи в яких приватних потребах - освітні заклди, де вчаться діти, будинок, де живуть батьки і тому подібне… Але роботи ще дуже багато
як маєте якісь питанн, чи треба зробити уточнення - кажіть - я на транспорті їжджу в робочих питаннях, та й місто знаю достатньо добре, аби давати відповіді на питання по пам"яті
Там, як на мене, потрібно, насамперед, вирівняти Bing по треках. Якщо хтось користується втулком з базою зсувів знімків, то в Франківську моє зміщення від 4 листопада не є актуальним. Бінг, здається, в кінці минулого року оновив знімок Франика, тому потрібно зробити актуальне зміщення знімку і внести в базу зсувів для спільного користування. Дивлюсь, наприклад, на перетин Дністровської - Тарнавського - Васильянок: з одного боку перехрестя будинки нанесені по контурах дахів, - з іншого по землі. Звичайно ж це не вірно. В кого добре набита рука по зміщеннях, зробіть актуальне, приєднаюсь до редагування.
Там раніше взагалі весело було - прямо по ратуші проходив кордон двох знімків з різними зміщеннями, причому один зверху, другий знизу знятий (тобто будинки по різному нахилені). Сподіваюсь, зараз краще.
Зараз наче один знімок на все місто. Я прив’язав його до треків. Намагався підкласти й більш менш до вже нанесених будівель, але це нереально, тому що й біля ратуші і в інших районах міста часто зустрічаю випадки коли будівлі нанесені по різних контурах. Особисто я перевіряв точність своїх зміщень знімків в інших містах через програму OsmPad, промалювавши будівлі після зміщення, а також тротуари, а потім з увімкненим GPS відслідковував своє переміщення відносно сторін будівель чи на тротуарах. Не знаю, наскільки цей спосіб дієвий в кварталах з висотною забудовою, але в моєму випадку все було добре. Щодо Франківська не можу перевірити. Та думаю, що похибка в кілька метрів, якщо така й буде, не буде суттєвою. Знімок, хоч і не дуже хорошої якості, все ж кращий від попереднього, який відбивав бажання що-небудь наносити в місті. Тепер, й справді, треба взятися за Франківськ, а то деякі містечка, села краще замаплені аніж обл.центр.
Я взагалі не зміщую знімок.
Подивіться як лягають треки на знімок на відкритій місцевості, а саме на мостах через Бистриці і на південних виїздах з міста. Може й не ідеально, але відхилення зовсім незначне, менше ніж похибка будь-якого побутового gps-пристрою.
Якщо вірно пам’ятаю, об’їзна по набережній Стефаника (primary) півроку тому була в стані ремонту (можливо, перманентного). Хтось має можливість перевірити і змінити теги на дорогах, якщо це все ще вірно?
Хотів спочатку запитати у темі “Автомобільні шляхи”, але вирішив спитати тут. Є такий перелік районних доріг місцевого значення Івано-Франківської області. Там представлені Богородчанський, Верховинський, Галицький та Городенківський райони (виглядає як початок списку по алфавіту). Мене цікавить Тлумацький, Тисменицький. Де ще можна найти таке?
Виникає ще одне запитання - tertiary це обов"язково місцеві дороги обласного значення О-…, а unclassified це обов"язково місцеві дороги районного значення С-…? В мене ситуація, коли дорога класу С-… з"єднує районний центр із кількома селами. Вважаю це все-таки tertiary, чи даний клас виключно unclassified?