Івано-Франківськ та область

Вихідними був в Франику і це печаль. Точніше місто дуже навіть ок, але кілька разів гуляв по maps.me і ледве потрапляв на потрібні об’єкти :slight_smile: Якщо коротко, то давайте помапимо трошки цей обласний центр (багато відсутніх будинків) в рамках якогось тижневого завдання.

Те, що запам’ятав і там де був постараюсь внести.

Іноді буваю в ІФ і після того вношу поі і трохи адрес. Але не будучи на місці це трохи важко.
З іншого боку для мапінгу є непогані яндекс-панорами(на вузьких вулицях центру добре видно номери будинків) і адресна схема(місцями неточна).

Адресна схема застаріла вже трохи, але в центрі здебільшого вірна. Я б хотів присвячувати більше часу Франику, але не дуже входить. Центр ще куди не йшло, а трохи в бік - нема будинків вздовж цілих вулиць. В свій час мапив просто місця і райони, де буваю сам по роботі чи в яких приватних потребах - освітні заклди, де вчаться діти, будинок, де живуть батьки і тому подібне… Але роботи ще дуже багато

як маєте якісь питанн, чи треба зробити уточнення - кажіть - я на транспорті їжджу в робочих питаннях, та й місто знаю достатньо добре, аби давати відповіді на питання по пам"яті

Там, як на мене, потрібно, насамперед, вирівняти Bing по треках. Якщо хтось користується втулком з базою зсувів знімків, то в Франківську моє зміщення від 4 листопада не є актуальним. Бінг, здається, в кінці минулого року оновив знімок Франика, тому потрібно зробити актуальне зміщення знімку і внести в базу зсувів для спільного користування. Дивлюсь, наприклад, на перетин Дністровської - Тарнавського - Васильянок: з одного боку перехрестя будинки нанесені по контурах дахів, - з іншого по землі. Звичайно ж це не вірно. В кого добре набита рука по зміщеннях, зробіть актуальне, приєднаюсь до редагування.

Там раніше взагалі весело було - прямо по ратуші проходив кордон двох знімків з різними зміщеннями, причому один зверху, другий знизу знятий (тобто будинки по різному нахилені). Сподіваюсь, зараз краще.

Зараз наче один знімок на все місто. Я прив’язав його до треків. Намагався підкласти й більш менш до вже нанесених будівель, але це нереально, тому що й біля ратуші і в інших районах міста часто зустрічаю випадки коли будівлі нанесені по різних контурах. Особисто я перевіряв точність своїх зміщень знімків в інших містах через програму OsmPad, промалювавши будівлі після зміщення, а також тротуари, а потім з увімкненим GPS відслідковував своє переміщення відносно сторін будівель чи на тротуарах. Не знаю, наскільки цей спосіб дієвий в кварталах з висотною забудовою, але в моєму випадку все було добре. Щодо Франківська не можу перевірити. Та думаю, що похибка в кілька метрів, якщо така й буде, не буде суттєвою. Знімок, хоч і не дуже хорошої якості, все ж кращий від попереднього, який відбивав бажання що-небудь наносити в місті. Тепер, й справді, треба взятися за Франківськ, а то деякі містечка, села краще замаплені аніж обл.центр.

Я взагалі не зміщую знімок.
Подивіться як лягають треки на знімок на відкритій місцевості, а саме на мостах через Бистриці і на південних виїздах з міста. Може й не ідеально, але відхилення зовсім незначне, менше ніж похибка будь-якого побутового gps-пристрою.

Коли працюєш в кількох місцевосцях де є зміщення, то все ж стає в нагоді кнопка з готовим зміщення.

Якщо вірно пам’ятаю, об’їзна по набережній Стефаника (primary) півроку тому була в стані ремонту (можливо, перманентного). Хтось має можливість перевірити і змінити теги на дорогах, якщо це все ще вірно?

Вона вже відремонтована. Ще від зими

Домиками уже “застроено” полгорода, кое-где добавлена этажность и адресация. Время картопати? :wink:

До уваги користувача terry5 Вам було надіслано повідомлення з проханням ознайомитися з умовами адресації, які були прийняті українською спільнотою OSM. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Larry0ua/Адресація_в_Україні На майбутнє, не називайте будівлі їх номерами. Якщо адресуєте, тоді за допомогою відношення type=associatedStreet http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Larry0ua/%D0%90%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96#.D0.AF.D0.BA_.D0.B4.D0.BE.D0.B4.D0.B0.D0.B2.D0.B0.D1.82.D0.B8_.D0.B0.D0.B4.D1.80.D0.B5.D1.81.D0.B8
Спасибі, що долучилися до спільноти OSM

Картопаті було б добре влаштувати десь в місяці липні, під час відпустки зможу долучитися.

Хотів спочатку запитати у темі “Автомобільні шляхи”, але вирішив спитати тут. Є такий перелік районних доріг місцевого значення Івано-Франківської області. Там представлені Богородчанський, Верховинський, Галицький та Городенківський райони (виглядає як початок списку по алфавіту). Мене цікавить Тлумацький, Тисменицький. Де ще можна найти таке?

Має бути ось тут: http://www.if.gov.ua/files/rozpor/2012/108.pdf

Дякую, дуже дякую…

Виникає ще одне запитання - tertiary це обов"язково місцеві дороги обласного значення О-…, а unclassified це обов"язково місцеві дороги районного значення С-…? В мене ситуація, коли дорога класу С-… з"єднує районний центр із кількома селами. Вважаю це все-таки tertiary, чи даний клас виключно unclassified?

Нет, не обязательно. С-дороги могут быть и unclassified, и tertiary.

це я почав впорядковувати, але як завжди, то часу не було, то ще щось :frowning:

та то, мабуть, у більшості так - задумка є, а часу її реалізовувати не дуже… нічого, помаленьку “то ся зробе”