Держкомстат оновив КОАТУУ-коди для населених пунктів Донецької і Луганської областей відповідно до змін в адмінустрої.
Вніс нові коди в OSM([1], [2]), зверніть увагу, якщо комусь це важливо.
Карта і табличка населених пунктів, які знаходяться в “чужому” районі. (Перевяється співпадання перших п’яти цифр КОАТУУ-коду н.п. і звязку admin_level=6 в який він входить) Село Сміливе навіть в чужій області.
Треба виправляти кордони районів по кадастровій карті(по зеленим лініям кадастрових кварталів).
Є шейп-файл двохрічної давності стягнутий з кадастрової мапи: межі районів і областей для більшої частини України. Файл можна відкрити в JOSM, акщо активувати плагін OpenData
І на село Гряда [4622184602] - (Львівської область) - тре повішати виключення (там автори КОАТУУ явно натупили)
Чому?
На сайті Верховної ради також написано, що Гряда входить в Кам’янка-Бузький район(Незнанівська сільська рада).
На сайті РДА є документ, який також натякає, що Гряда в Камянка-Бузькому районі.
Схоже, що помилка на кадастровій карті, де Гряда включена до Радехівського району. Є ще якісь джерела які на це вказують?
Доречі, ось цей квартал, що примикає до кварталу Гряди, на кадастровій карті також належить Камянка-Бузькому району, а в osm - ні. Я б змістив границю так щоб ці два квартали буди в Камянка-Бузькому районі. Ось так.
Як я вже давно помітив, зелені лінії проведені доволі приблизно. В Гряді мене більше непокоять голубі ділянки (nadoloni тепер вміє їх підсвічувати і показувати цільове призначення), чомусь усі вони належать до Вузлівської сільради:
То може то зовсім не Гряда, а частина Бабичів? Може Гряда ось тут?
Кордон по зеленим кварталам такий і з блакитними ділянками, крім однієї, він також узгоджується.
Точка Гряди стоїть там де і треба. В кадастровій мапі явно щось наплутано. Це не перший раз коли дані з кількох офіційних джерел (публічна кадастрова карта, паперова індексна кадастрова карта і коментарі представників сільрад) сильно різняться.
я ниче там нетрогал - кто трогал гляньте где что упущено пожалуйста
толи обновился КОАТУУ и не подвинули границы, толи наоборот
я если честно запутался
если что помогу внести необходимые коррективы
а самое страшное что теперь сумашедшая путаница в википедии, в кадастре, в википедии с дорогами и прочее прочее прочее ((