Громадський транспорт

Цього недостатньо для OSM, адже OSM вітає вільне поширення даних як у некомерційних так і у комерційних цілях.

Для Вікіпедії достатньо, а для ОСМ ні. Там вони знаходяться під ліцензією Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported. Цікава політика, так би мовити, “свободи” розповсюдження інформації.

А я так зрозумів, що Mapnik і досі не підтримує останній варіант тегування громадського транспорту?

Якщо додавати (окрім тегів за новою схемою) highway=bus_stop на точку(!) платформи очікування то рендерится.

Я просто виправив усі об’єкти тут згідно нової схеми і все зникло на мапніку.
http://www.openstreetmap.org/#map=18/48.52276/34.46770

Треба баг до стилю мапніка внести, бо це вже давно тягнеться. Або патч їм надіслати

Рекомендую такий пресет, що б одним натисненням додавати і старі, й нові теги - https://josm.openstreetmap.de/josmfile?page=Presets/PublicTransportOneClick&preset

Таке питання, може хто знає. Може десь рендериться чи показується на льоту відстань доступності до зупинки ГТ? в кільцях HeatMap чи чогось подібного.
Не зустрічали?

Підкажіть будь ласка, я трошки заплутався з тегами.
Railway=station точка на лінії залізниці позначається як місце осі залізничної станції
public_transport=stop_position; train=yes - точка на лінії для позначення зупинки громадського транспорту

так який з варіантів вірний для позначення зупинок в маршрутах поїздів?

В вікі, в описі відношення route=train написано що:

Так от самі колії мають бути “відсортовані” разом з зупиночними пунктами чи можуть будти посортовані в межах своїх груп? Колії окремо, зупинки окремо?

Бо перший варіант робить не дуже гарним відношення в JOSM і передбачає розділення лінії залізниці в точці зупинки на дві - що породжує купу однакових за тегами і за відношеннями ліній, але роздільних лиш для того щоб у відношенні вони вірно чергувались з зупинками. Як на мене то трохи “брєд”.
Хто що скаже?

JOSM сортує так: спочатку всі зупинки, потім всі колії. Але треба прослідкувати порядок зупинок і чи вірний напрямок сортування колій.

Я своє, нове відношення додав саме по схемі: Зупинки (від старту до фінішу), колії (від старту до фінішу)

Але по тим відношенням що є по Київ-Пасу то там колії розділені stop position’ами. Колія, колія, стоп, колія, колія.

Ого, нормальне тут обговорення.

Таке запитання: якщо є приміський маршрут - для нього створювати два відношення (прямий і зворотній напрямок) чи одне (яке включатиме усі потрібні відрізки дороги та усі можливі зупинки)?

Для залізниці вважаю що треба просто два: “туди” й “назад”. А для міського транспорту в якого номер один, але напрямків два - по рілейшину на кожен напрямок, і ці два в одному master route

О, а це справді хороший варіант (я про мастер). І в цей мастер винести загальні дані по маршруту?

Дублировать.

Зробив пробний майстер роут для Тр24 в Києві
Всередині два нових маршрути які мають stop позиції, та platform
Перевірте чи все вірно?

  • Маю сумніви щодо public_transport=stop_position точка має бути на лінії чи на фактичному місцезнаходженні павільйону?
  • що робити з застраліим highway=bus_stop?
  • public_transport=platform взагалі використовується для тролейбусних/автобусних маршрутів?

http://www.openstreetmap.org/relation/6913924

Або дайте лінк на правильний у всіх сенсах маршрут - просто скопіюю.
Дякую.

Існують зупинки електропотягів де електрички перестали здійснювати зупинки. Новобіличі та Академмістечко / відразу через уведення в експлуатацію станцій метрополітену Академмістечко, Житомирська/ Південно-Західної залізниці. Як теґувати зупинки -вони ж 10 років не функціонують .

Залізнична станція чи зупиночний пункт не обовязково мають використовуватися пасажирами, нічого не змінюйте

Про яку таку залізничну станцію Академмістечко ви говорите? Її в OSM немає. Новобіличі є.

Ці станції функціюнують. Приміські потяги там зупиняються. На Новобіличах збудували нову платформу, західніше автомобільного моста. Але й стара (східна) наразі функціонує. Принаймні бачив людей як на одній так і на іншій платформах.