Мені здається, що треба, тому відновив. А взагалі діяльність учасника Sanek648589919 незрозуміла: об’єкти вносяться в базу, потім видаляються. І під видалення потрапляють не лише «свої» об’єкти. Треба буде продивитись його зміни уважніше…
До речі, ще один учасник з аналогічною поведінкою - Ylya123.
По поводу Sanek648589919 давно хотел написать на форум, никак руки не доходили.
Человек добавил (или, скорее всего, добавила) немало новых объектов и отредактировала немало уже существовавших. Только допустила много ошибок. А потом удалила всё: и новые объекты, и старые. Вот эта правка: http://www.openstreetmap.org/changeset/28415745
Что с ней делать… Скорее всего, откатить. Но, если так, то желательно не все объекты. Там есть парочка чисто ошибочных (например, полигон с одним тегом area=yes). Их восстанавливать не нужно.
По поводу Ylya123:
Я ей писал. Она ответила, что пробует свои силы в редактировании карты, смотрит, как получилось, и удаляет. Но вот статистика: http://hdyc.neis-one.org/?Ylya123 deleted не на много, но больше, чем created.
UkrainianZombie, согласен, комментарий к пакетам правок как бы намекает, что это один и тот же человек.
Видалення старих треба якось переглянути і відмінити…
Я теж з нею спілкувався і порадив для таких «спроб» пісочницю. Але все одно щось не зовсім розумію: перші спроби — це щось на зразок намалювати десяток будинків, дороги, магазини поряд. Але 6 тисяч ліній в пакеті? Я сам за два роки менше створив…
Скажу только по поводу Sanek648589919: похоже на то, что человек внёс информацию, которую знал.
Ну не кажется мне, что её деятельность именно здесь - копирование с других карт. Ни на Google Maps, ни на Яндекс.Картах этих данных нет вообще.
31.01.2015 я написав Ylya123, (я так зрозумів, що це жінка), на рахунок помилок, дав декілька порад, вона відписала, “Просто удалите все мои правки, ничего страшного”:). Я знову написав… - Дитячий садок, старша група, коротше)))
Якщо комусь цікаво, провів невелике дослідження, і можу сказати, що Sanek648589919 точно людина місцева. І це точно чоловік, а не жінка. Судячи з його профілю вконтакті, навряд чи в нього вийшло би зробити бодай якийсь імпорт. Він мапить в iD.
А от Ylya123 вже цікавіше, мапить у джосмі. Скоріш за все жінка, що живе в тому самому будинку, іноді заходить мапити з його компьютера. Теоретично могла обмалювати якісь паперові карти.
Навпаки
Тож можна їх залишити у спокої, поки вони злісно не порушують правила. Спеціально не пишу якоїсь конкретики, щоб не було претензій.
Враховуючи, що GVA2001 є модератором Кривого Рогу в НЯКу(принаймні так вказано за посиланнями з його профілю), то цілком можливо, що він просто переніс деяку інформацію звідти, правдивість якої сам же може і підтвердити.
Перша правка де вказано source=n.maps.yandex.ru є changeset 28635025, саме в Кривому Розі. Можливо для наступних правок JOSM використовував це ж значення source, а користувач не змінив його, хоча нічого й не копіював з НЯК.
Запитайте яку саме інформацію було скопійовано, повідомте про те, що копіювання даних з інших карто-сервісів заборонене. Але не варто одразу робити відкат.
dudka,
перепрошую, що не по темі, але чи можна знайти таку саму статистику по кожному юзеру в ОСМ, як в НЯК? Ось тут по посиланню все так чудово розписано.