Дореч! Ц!каво почути думку товариства щодо к!лькост! Поверх!в цього будинку ! Пор!вняти з вал! датором.
… .тод! й подискутуэмо, що виявиться при б!льш детальному розгляд!. )- р Номер будинку указано правильно.
А Ваша думка щодо к!лькост! поверх!в, Павло? Т!льки в ‘паспорт’ не п!дглядати.)
Я вже підглянув…
Перша думка була, що в будинку три поверхи, але, враховуючи каверзний тон запитання і уважно придивившись, можна було помітити, що один поверх напівпідвальний. В документації по 3д описано спосіб для позначення такої особливості?
Я такого не видел, но точно можно сделать вот что: повесить на здание тег height=*, в котором указать полную высоту здания в метрах, учитывая полуподвальный этаж и чердак.
А что такое Street Comparison и почему там нет Одессы, например?
Street Comparison відображає перелік відмінностей між офіційними(затвердженими міськрадами) списками вулиць і OSM-даними.
Для Одеси також є офіційний список вулиць, але він ще 2005 року, після чого було видано 20 рішень про перейменування.
http://omr.gov.ua/acts/council/160/
Якщо хтось переіменує вулиці в початковому списку відповідно до тих 20 рішень то додам і Одесу.
Щось подібне можна витягнути через overpass-turbo:
- іменовані шляхи, без associatedStreet виділені синім.
- об’єкти з addr:housenumber, без associatedStreet виділені синім.
Було б добре на додачу до валідатора highway.crossings, як підпункт, окремо показувати лінії, намальовані поверх ліній доріг, а то зараз дуже багато саме таких помилок і часто буває важко розібратися. Петлі також.
Извините, если не в тему.
В немецкой ветке
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=29752
пользователь поделился Overpass-запросами для поиска объектов со скобочками в теге name.
Точки, линии:
http://overpass-turbo.eu/s/78O
Точки, линии, отношения:
http://overpass-turbo.eu/s/78Q
Беглый просмотр результатов показывает, что в основном в скобочках стоят сведения о разрушенности/заброшенности объекта. Также встречаются сведения, которые нужно поместить в теги alt_name или loc_name. Впрочем, бывают и правильные скобки.
Побажання: Можна додати сторінку з пошуком сегментів вулиць, що є членами відношень multipolygon і boundary?
Додав в обробку highway=track
Помилок виявилося так багато, що вирішив виділити їх на окремі сторінки:
Коли кількість помилок стане близькою до нуля то об’єднаю з відповідними загальними сторінками.
в table ссылка на map
Сверил со своей табличкой, порядок совпадает.
http://wowik.000space.com/routes/ua/clusters.htm
Забавно - разрыв в сети primary на два сегмента http://www.openstreetmap.org/way/23897882
Такой разрыв не единичен.
http://www.openstreetmap.org/way/24390924 разбивает trunk.
http://www.openstreetmap.org/way/288391385 - тоже trunk, часть М-15 не связана с основным украинским trunk-графом, попасть на эту часть М-15 можно только через Молдавию
http://www.openstreetmap.org/way/28738386 - primary в Чернобыльской зоне, связана с беларусским primary-графом и с основным украинским primary-графом через Беларусь. По-хорошему наверное нужно понизить этот участок хотя бы до secondary.
Считаю эти случаи исключениями и такими, что можно не отображать в валидаторе. Все таки цель валидатора искать более ошибочные острова.
Исправить way 23897882 и way 24390924 с дивана невозможно.
То, что недалеко за границу ушло и обратно вернулось у меня за разрыв не считается, если, конечно, в обрезку попало. А обрезочку в таком случае можно и подвинуть.
Маловато улиц в Донецке. Это точно полный список?
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/street.comparison.html?Donetsk