Вулиці Донецька зникли через те, що я їх випадково видалив. Повернув назад.
Надішліть запит на редагування файлів у https://www.dropbox.com/sh/qaguvl86fb1e54y/AAB8iYDfwMLB1IaOkAphV3lCa, щоб виправляти помилки, або пришліть свою електронну адресу по осм-пошті.
Доречі, там де дані висотності не співпадають, при детальному розгляді виявляється, що в OSM-даних вказано неправильний номер будинку.
Дореч! Ц!каво почути думку товариства щодо к!лькост! Поверх!в цього будинку ! Пор!вняти з вал! датором.
… .тод! й подискутуэмо, що виявиться при б!льш детальному розгляд!. )- р Номер будинку указано правильно.
Я вже підглянув…
Перша думка була, що в будинку три поверхи, але, враховуючи каверзний тон запитання і уважно придивившись, можна було помітити, що один поверх напівпідвальний. В документації по 3д описано спосіб для позначення такої особливості?
Я такого не видел, но точно можно сделать вот что: повесить на здание тег height=*, в котором указать полную высоту здания в метрах, учитывая полуподвальный этаж и чердак.
Street Comparison відображає перелік відмінностей між офіційними(затвердженими міськрадами) списками вулиць і OSM-даними.
Для Одеси також є офіційний список вулиць, але він ще 2005 року, після чого було видано 20 рішень про перейменування. http://omr.gov.ua/acts/council/160/
Якщо хтось переіменує вулиці в початковому списку відповідно до тих 20 рішень то додам і Одесу.
Було б добре на додачу до валідатора highway.crossings, як підпункт, окремо показувати лінії, намальовані поверх ліній доріг, а то зараз дуже багато саме таких помилок і часто буває важко розібратися. Петлі також.
Беглый просмотр результатов показывает, что в основном в скобочках стоят сведения о разрушенности/заброшенности объекта. Также встречаются сведения, которые нужно поместить в теги alt_name или loc_name. Впрочем, бывают и правильные скобки.
Такой разрыв не единичен. http://www.openstreetmap.org/way/24390924 разбивает trunk. http://www.openstreetmap.org/way/288391385 - тоже trunk, часть М-15 не связана с основным украинским trunk-графом, попасть на эту часть М-15 можно только через Молдавию http://www.openstreetmap.org/way/28738386 - primary в Чернобыльской зоне, связана с беларусским primary-графом и с основным украинским primary-графом через Беларусь. По-хорошему наверное нужно понизить этот участок хотя бы до secondary.
Считаю эти случаи исключениями и такими, что можно не отображать в валидаторе. Все таки цель валидатора искать более ошибочные острова.
Исправить way 23897882 и way 24390924 с дивана невозможно.
То, что недалеко за границу ушло и обратно вернулось у меня за разрыв не считается, если, конечно, в обрезку попало. А обрезочку в таком случае можно и подвинуть.