Ситуация: территория школы с двух сторон огорожена забором.
Забор обозначен линией barrier=fence, две другие стороны - линией без тегов. Обе линии входят в отношение type=multipolygon с ролями outer.
Такие случаи тоже считаются ошибкой?
Ні, у вашому випадку на звязку крім type=multipolygon має бути amenity=school, а я перевіряю тільки “пусті” type=multipolygon.
Ні, у вашому випадку на звязку крім type=multipolygon має бути amenity=school, а я перевіряю тільки “пусті” type=multipolygon.
Спасибо, понятно.
Оновив перше повідомлення і продублюю тут інформацію про те, які валідатори було додано протягом 2014 року, адже не всі вони афішувалися окремим повідомленням:
12.02.2014 додано Ще інший валідатор street/associatedStreet-зв’язків(карта,таблиця), що відображає associatedStreet-зв’язки, частина об’єктів яких знаходиться поза межами міста.
16.04.2014 додано Ще інший валідатор street/associatedStreet-зв’язків(карта,таблиця), що відображає об’єкти включені в більш ніж один associatedStreet-зв’язок.
16.09.2014 додано Валідатор кінцевих точок(карта,таблиця), що відображає тупики ліній високого рівня(від secondary), а також точки де закінчуються або починаються oneway-лінії.
18.09.2014 додано Валідатор міст та смт(карта,таблиця), що відображає міста та смт для яких не знайдено лінії чи звязку кордону.
20.11.2014 додано Валідатор річок(карта,таблиця), що відображає річки та струмки з ненульовим layer, за виключенням tunnel=culvert та bridge=aqueduct.
04.12.2014 додано Валідатор дорожніх островів: tertiary(карта,таблиця), unclassified(карта,таблиця), service(карта,таблиця), що відображає групи доріг, до яких немає доступу з інших доріг.
Дуже не вистачає якогось меню аби швидко можна було переключатись між валідаторами (кожного разу лізти на форум за посиланнями - не дуже зручно)
Дуже не вистачає якогось меню аби швидко можна було переключатись між валідаторами (кожного разу лізти на форум за посиланнями - не дуже зручно)
К этому валидатору еще бы страничку с описанием ошибок
А если бы еще он работал по регионам (областям и районам), то цены бы ему небыло бы )
Було б набагато зручніше, якби лінки з map/table на головній сторінці відкривалися в новому вікні, - щоб не завантажувати її весь час по-новому.
Павло, а чому на сторінці http://www.pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/street.comparison.html відсутні вулиці Донецька?
Дякую за валідатор поверхів комунальних будівель Київа.
Але хотілося б мати можливість -підтверджувати- актуальну кількість поверхів будівлі, яку подказує зддоровий глузд, у випадку, коли вона не збігається з даними http://www.municipal.kiev.ua/ , тобто робити виключення для валідатора.
Було б набагато зручніше, якби лінки з map/table на головній сторінці відкривалися в новому вікні, - щоб не завантажувати її весь час по-новому.
Хм. Ctrl+Click робить те, що ви просите.
Павло, а чому … відсутні вулиці Донецька?
Дякую за валідатор поверхів комунальних будівель Київа.
Але хотілося б мати можливість -підтверджувати- актуальну кількість поверхів будівлі, яку подказує зддоровий глузд, у випадку, коли вона не збігається з даними http://www.municipal.kiev.ua/ , тобто робити виключення для валідатора.
Вулиці Донецька зникли через те, що я їх випадково видалив. Повернув назад.
Надішліть запит на редагування файлів у https://www.dropbox.com/sh/qaguvl86fb1e54y/AAB8iYDfwMLB1IaOkAphV3lCa, щоб виправляти помилки, або пришліть свою електронну адресу по осм-пошті.
Доречі, там де дані висотності не співпадають, при детальному розгляді виявляється, що в OSM-даних вказано неправильний номер будинку.
Дореч! Ц!каво почути думку товариства щодо к!лькост! Поверх!в цього будинку ! Пор!вняти з вал! датором.
… .тод! й подискутуэмо, що виявиться при б!льш детальному розгляд!. )- р Номер будинку указано правильно.
Дореч! Ц!каво почути думку товариства щодо к!лькост! Поверх!в цього будинку ! Пор!вняти з вал! датором.
Правильніше було б сказати “порівняти з паспортом будинку”
http://www.municipal.kiev.ua:8080/kiev/
А Ваша думка щодо к!лькост! поверх!в, Павло? Т!льки в ‘паспорт’ не п!дглядати.)
А Ваша думка щодо к!лькост! поверх!в, Павло? Т!льки в ‘паспорт’ не п!дглядати.)
Я вже підглянув…
Перша думка була, що в будинку три поверхи, але, враховуючи каверзний тон запитання і уважно придивившись, можна було помітити, що один поверх напівпідвальний. В документації по 3д описано спосіб для позначення такої особливості?
В документації по 3д описано спосіб для позначення такої особливості?
Я такого не видел, но точно можно сделать вот что: повесить на здание тег height=*, в котором указать полную высоту здания в метрах, учитывая полуподвальный этаж и чердак.
А что такое Street Comparison и почему там нет Одессы, например?
А что такое Street Comparison и почему там нет Одессы, например?
Street Comparison відображає перелік відмінностей між офіційними(затвердженими міськрадами) списками вулиць і OSM-даними.
Для Одеси також є офіційний список вулиць, але він ще 2005 року, після чого було видано 20 рішень про перейменування.
http://omr.gov.ua/acts/council/160/
Якщо хтось переіменує вулиці в початковому списку відповідно до тих 20 рішень то додам і Одесу.
dudka, дякую. Було б добре, якби валідатор також повідомляв про ті вулиці, де зв’язок відсутній взагалі, але поруч є будинки з addr:street.
Щось подібне можна витягнути через overpass-turbo:
- іменовані шляхи, без associatedStreet виділені синім.
- об’єкти з addr:housenumber, без associatedStreet виділені синім.