Ситуация: территория школы с двух сторон огорожена забором.
Забор обозначен линией barrier=fence, две другие стороны - линией без тегов. Обе линии входят в отношение type=multipolygon с ролями outer.
Такие случаи тоже считаются ошибкой?
Оновив перше повідомлення і продублюю тут інформацію про те, які валідатори було додано протягом 2014 року, адже не всі вони афішувалися окремим повідомленням:
Павло, а чому на сторінці http://www.pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/street.comparison.html відсутні вулиці Донецька?
Дякую за валідатор поверхів комунальних будівель Київа.
Але хотілося б мати можливість -підтверджувати- актуальну кількість поверхів будівлі, яку подказує зддоровий глузд, у випадку, коли вона не збігається з даними http://www.municipal.kiev.ua/ , тобто робити виключення для валідатора.
Вулиці Донецька зникли через те, що я їх випадково видалив. Повернув назад.
Надішліть запит на редагування файлів у https://www.dropbox.com/sh/qaguvl86fb1e54y/AAB8iYDfwMLB1IaOkAphV3lCa, щоб виправляти помилки, або пришліть свою електронну адресу по осм-пошті.
Доречі, там де дані висотності не співпадають, при детальному розгляді виявляється, що в OSM-даних вказано неправильний номер будинку.
Дореч! Ц!каво почути думку товариства щодо к!лькост! Поверх!в цього будинку ! Пор!вняти з вал! датором.
… .тод! й подискутуэмо, що виявиться при б!льш детальному розгляд!. )- р Номер будинку указано правильно.
Я вже підглянув…
Перша думка була, що в будинку три поверхи, але, враховуючи каверзний тон запитання і уважно придивившись, можна було помітити, що один поверх напівпідвальний. В документації по 3д описано спосіб для позначення такої особливості?
Я такого не видел, но точно можно сделать вот что: повесить на здание тег height=*, в котором указать полную высоту здания в метрах, учитывая полуподвальный этаж и чердак.
Street Comparison відображає перелік відмінностей між офіційними(затвердженими міськрадами) списками вулиць і OSM-даними.
Для Одеси також є офіційний список вулиць, але він ще 2005 року, після чого було видано 20 рішень про перейменування. http://omr.gov.ua/acts/council/160/
Якщо хтось переіменує вулиці в початковому списку відповідно до тих 20 рішень то додам і Одесу.