Heb het plaatje geupload, dus als je mijn style gebruikt zou het moeten werken, maar de hond was te groot voor het bord, dus heb ik 'm moeten verkleinen. Echter JOSM lijkt de svg transform niet te snappen, want je ziet rechtsonder nog net een stukje rug van de hond. Andere viewers renderen 'm wel goed. Heb nu even geen tijd om een bugreport aan te maken, dus dat komt later wel.
Het is overigens ook nog het verkeerde “merk” hond, maar als iemand een beter rechtenvrij vector plaatje heeft van de juiste hond…
Als iemand nog andere verzoeken heeft voor afbeeldingen of (liever nog ;)) bijdragen kan dat via dit forum of DM.
De vraag is of zo’n hondenbord een officieel verkeersbord is of een access_sign=
Heeft daar op die wandelroute die bordjes de maten van officieel verkeersbord?
Kleiner of is het zo’n 10 cm plakplaatje.
Valt het in de categorie evenals L1407?
Misschien moete we daar in het verkeersborden topic verder over discussiëren
Of het een officieel bord is weet ik niet, maar in het veld niet denk ik.
Het zijn verschillende afbeeldingen een aantal foto’s is bijgevoegd.
Het belangrijkste is dat duidelijk te zien is dat Honden verboden zijn.
Ik kon geen ander bord vinden met alleen een hond verboden.
Op de route kaarten zijn deze verboden aangegeven met een hondenkop met een streep er door, evenals op de borden van de Stichting Landschapsbeheer Zeeland.
De afmeting op de kaart is in te schatten aan de hand van de scan A4 van een kaartdeel.
Mvrgr. Jan
Sander H #11 of anderen,
Hoe krijg ik je style in Josm.
Hoe krijg ik al de borden zichtbaar zoals #1 en #4.
Komen ze ook te zien op de GPS.
ik heb er geen idee van
Mvrgr Jan
janremi,
Ik weet niet wat je fout doet, of dat je het inmiddels al hebt opgelost. Onderstaand zou moeten werken:
Inmiddels heb ik de borden uitgebreid met A02, A04, A05 (voor diverse snelheden) en de nieuwe borden F12-F22 die we vanaf 1 januari tegen kunnen komen.
Dit puntjes is van de forum software die de link te lang vond en visueel inkort. De link erachter was wel goed. Dus rechtsklikken en “copy link address” had je het overtikken bespaard. Maar fijn dat er weer een mysterie is opgelost nu!
Kan het bord traffic_sign=NL:C02-OB705-F zichtbaar gemaakt worden.
Verboden in te rijden met er onder Ga terug
Of heeft het geen zin om dat te taggen.
Zo ook het bord traffic_sign=NL:BB03
Kunnen de volgende borden zichtbaar gemaakt worden.
Inmiddels heb ik weer een paar borden te weten traffic_sign=BW207-R(U17) en traffic_sign=BW207-L(U17) en BB01
op de zelfde locatie.
Het gaat de Uitwijkroute borden.
Het bord BB02 en BB01 pijl naar rechts kan dat ook naar links
Bij BB01 staan de pijlen recht.
Is het ook mogelijke de borden meer in de rijrichting te zetten, dus bijvoorbeeld 90 gr draaien.
Aanstaande weekend gaat de volgende afslag Sloeweg naar Middelburg en Goes naar Sloeweg Terneuzen open.
Zie dan wel wat er nog meer aan borden bij komt.
De BB01 “nieuwe stijl” is ook aangemaakt, zoals op de foto van Jan te zien is.
Zie eigenlijk enkel nog maar deze borden staan met rechte pijl ipv schuin. Bovendien is rechte pijl gemakkelijker te maken dan een schuine
@HenkL
Is wel leuk, dus ik heb het toegevoegd. Ben er nou enkel niet over uit of het handig is aangezien de gebruiker achter het scherm de borden het best herkent als deze gewoon recht getoond worden.
JOSM cached de mapcss, dus als je niet direct resultaat ziet moet je handmatig even je cache leegmaken (in Windows: C:\Users<gebruiker>\AppData\Local\JOSM\cache).
Ale je wilt dat de borden gewoon recht blijven staan kun je via de map paint style setting (rechtsklik op de style en dan onder Style settings) dit gedrag uitzetten.