Параметры:
Проекция Гаусса - Крюгера (поперечно-цилиндрическая проекция Меркатора).
Эллипсоид Красовского (SK-42),
x увеличивается на север, а y - на восток.
Це точно не УСК2000, бо різниця цієї СК із WGS84 усього навсього 100м максимум на території України. А якщо глянути на координати зупинок (38832.91,17573.89), то видно, що це не метри.
Статичні мапи актуальних схем руху транспорту від EasyWay: http://static-maps.easyway.info/ Тут пишуть, що „Ми вітаємо вільне поширення карт у некомерційних цілях“.
Для Вікіпедії достатньо, а для ОСМ ні. Там вони знаходяться під ліцензією Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported. Цікава політика, так би мовити, “свободи” розповсюдження інформації.
Таке питання, може хто знає. Може десь рендериться чи показується на льоту відстань доступності до зупинки ГТ? в кільцях HeatMap чи чогось подібного.
Не зустрічали?
Підкажіть будь ласка, я трошки заплутався з тегами.
Railway=station точка на лінії залізниці позначається як місце осі залізничної станції
public_transport=stop_position; train=yes - точка на лінії для позначення зупинки громадського транспорту
так який з варіантів вірний для позначення зупинок в маршрутах поїздів?
В вікі, в описі відношення route=train написано що:
Так от самі колії мають бути “відсортовані” разом з зупиночними пунктами чи можуть будти посортовані в межах своїх груп? Колії окремо, зупинки окремо?
Бо перший варіант робить не дуже гарним відношення в JOSM і передбачає розділення лінії залізниці в точці зупинки на дві - що породжує купу однакових за тегами і за відношеннями ліній, але роздільних лиш для того щоб у відношенні вони вірно чергувались з зупинками. Як на мене то трохи “брєд”.
Хто що скаже?