Dag allemaal,
In eens staan er heel veel huizen in Enschede, Glanerbrug en een deel van Gronau
Nouja, ik bedoel natuurlijk, dat er in eens heel veel gebouwen in de OSM staan in deze streek. Ze zijn allemaal aangemaakt door “3dShapes”. Het is dus bleekbaar een import. Op zich is dat leuk, ook staan sommige gebouwen op de wegen
Nu heb ik wel een probleem met het exporteren van een gebied ten oosten van Enschede:
Deze aanvraag bijvoorbeeld
http://api.openstreetmap.org/api/0.6/map?bbox=6.8916,52.1578,7.0337,52.2365
veroorzaakt deze melding:
“You requested too many nodes (limit is 50000). Either request a smaller area, or use planet.osm”
Het gaat om een klein gedeelte, ik heb eerder al grotere stukken van de server gehaald. En een net zo groot stuk van Gronau en omstreken kan ik wel downloaden.
Het lukt mij ook niet om bijvoorbeeld dit stukje te exporteren: http://osm.org/go/0GS4rBB
Het één (3d shapes) hoef niet met het andere (export problemen) samen te hangen. Maar het lijkt nu wel zo.
Ik probeerde een kaart samen te stellen met de “OSM composer” en krijg dus een paar keer achterelkaar dezelfde foutmelding.
Heeft iemand een verklaring hiervoor en misschien ook een oplossing?
Groeten - andreas
P.s.: Mocht dit al een bekent fenomeen zijn, dan ben ik dankbaar voor een link naar de desbetreffende thread.