Mijn wandel webapp is min of meer klaar, mede dankzij jullie hulp. Het is nog een beetje quirky. Ik gebruik hem zelf
http://www.traildino.com/mobile
Ik stel jullie reacties zeer op prijs.
Henk
Mijn wandel webapp is min of meer klaar, mede dankzij jullie hulp. Het is nog een beetje quirky. Ik gebruik hem zelf
http://www.traildino.com/mobile
Ik stel jullie reacties zeer op prijs.
Henk
Onder de indruk!
Wel een opmerking: bij openen wordt om locatie gevraagd, dat zal niet met iedere pc lukken. Misschien idee om default op centrum Nederland te zetten, anders zie je alleen de blauwe oceaan.
Wat hier in het Noorden opvalt is de enorme hoeveelheid Wadden routes die los van elkaar allerlei segmentjes vormen. zonder kop of staart. Ligt niet aan de kaart natuurlijk, maar daar kan door de wandel-gemeenschap best nog wat aan gewerkt worden …
Mooi!
Doordat er met een klik alle routes van een compleet wandelnetwerk ingeladen kan worden, maakt het mij gemakkelijk om te controleren of de routes compleet zijn.
En toegekend aan de netwerkrelatie.
Erg handig.
Een eerste fout heb ik zo al gevonden (en gecorrigeerd).
Ik zal de locate functie een keuze optie geven. dank voor jullie reactie.
Ik heb de wandel web app Traildino Mobile aangepast op basis van jullie suggesties, waarvoor dank. Zie http://www.traildino.com/mobile/.
Is de app al goed genoeg om toe te voegen aan de wiki? Zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/List_of_OSM_based_Services#Biking.2C_Geocaching.2C_Hiking.2C_Sport
Henk
Traildino,
Ik ben op Zuid-Beveland bezig met het invoeren van wandelpaden rwn.
Hoe vind ik met find de routes ‘Hart van Zeeland’ en ‘Sporen in de Zak’
Find vind ze niet.
Mvrgr Jan
Dag Jan,
Dit lijkt wel een bug.
De reden is simpel: ik neem alleen relaties in beschouwing met de tag route=hiking of route=foot. Jouw netwerkrelatie, inclusief de naamgeving, heeft de tag type=netwerk.
Als je een search doet in Traildino Mobile, vind je ze wel.
Goed punt, ik zal er naar kijken.
Groet
Henk
NB Jan: Waymarked Trails vindt de namen ook niet (http://hiking.waymarkedtrails.org/en/?zoom=12&lat=51.45602&lon=3.96172&hill=0#). Waarom is de afspraak gemaakt om de netwerken geen tag route=hiking of route=foot mee te geven? Een type=network kan van alles zijn. Slects 0,06% van alle “type” keys hebben “network” als value (http://taginfo.openstreetmap.org/tags/type=network).
Ik zou ook even niet weten hoe ik met de Overpass API een query kan samenstellen die deze situatie meeneemt: misschien weet iemand dat?
Henk,
Ik heb het overgenomen zoals rwn de ‘Brabantsewal’ en de rwn in West-Zeeuwsvlaanderen.
Daar is het ook; name=…, network=rwn, type=network
voor de route; network=rwn, note=naam, route=foot, type=route
Indien het anders moet dan hoor ik graag hoe het moet.
mvrgr Jan.
Jij doet het goed Jan, al vind ik het raar dat deze tags zo zijn afgesproken.
Het lijkt mij niet consistent:
Met andere woorden,bij 1) is het dubbelop! route=hiking is niet nodig omdat network=rwn hetzelfde doet
Of, andere mogelijkheid, over 2) is niet goed nagedacht, zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag%3Atype%3Dnetwork
Ik kom ook het volgende tegen:
3) type=network, network=rwn, route=hiking
Zie bijvoorbeeld “Wandelnetwerk Bergeijk”, relatie=1712949
Waymarked Trails vindt deze route niet, Traildino Mobile wel.
Ik ga het oplossen door ook relaties met de tag network=iwn|nwn|rwn|lwn te selecteren in plaats van alleen maar relaties met de tag route=hiking|foot. Mocht het zo zijn dat dit veel meer vermogen vraagt van de overpass api server, dan dien ik wel een klacht in.
Henk
Jan: het is gefixt. Zoek op “Sporen” en je krijgt je wandelnetwerk te zien. Dank voor je reactie. O ja, wel even je page refreshen, F5, om de javascript file opnieuw te laden.