Vervang “lijkt” maar door “blijkt”. Door bepaalde details die ik op de kaart heb aangebracht, kan ik zien dat OSM de onderlegger is.
Merkwaardig genoeg leggen ze er wel een eigen sausje overheen die merkwaardige resultaten geeft.
De kaart met wegwerkzaamheden is trouwens bruikbaar voor heel Nederland ivm wegafsluitingen. Wellicht zijn er meer “afnemers” van deze info. Zou wel netjes zijn om de bron te vermelden.
AT5 (lokale zender van Amsterdam) schrijft over een kaart waar je de Amsterdamse bussen, trams en metro’s kunt volgen (‘real-time’ als ze zich aan de dienstregeling houden).
De Zutphensestraat in Apeldoorn in behoorlijk onder handen genomen. De fasering hiervan staat op onderstaande site vermeld: http://www.zutphensestraat.nl/
Hier wordt (volgens mij) gebruik gemaakt van de OSM MapQuest layer, met aanvullende layers (vermoedelijk door BAM)
De toepassing is zeker mooi opgezet, maar helaas is de Creative Commons Naamsvermelding niet aanwezig.
Wel wordt er in een venster uitgelegd dat de werking gelijk aan google maps is, dit lijkt als vloeken in de kerk?
Ook natuurmonumenten maakt gebruik van OpenStreetMap data. Tevens op mobiel te gebruiken via de app.
De op dit moment aanwezige routes zijn (gelukkig) gratis te downloaden. Ook is er interessante gesproken en leesbare route informatie.
Gemak en tijdsgebrek. Ik ben in 2008 begonnen met bouwen met GM en de directions API. Dat bleek geen robuuste keuze. De achterzijde en de API is daarom al nu volledig OSM, met de voorkant ben ik bezig om die te bouwen. Maar daar komt iets meer bij kijken dan ik hoopte.
Bedankt, mea culpa. Ooit keurig overgenomen maar blijkbaar nu dus alweer achterhaald. Ik pas het aan.