gigi2037, начебто італієць http://hdyc.neis-one.org/?gigi2037
Zmianowy - поляк http://hdyc.neis-one.org/?Zmianowy
І понамалювував ще…
http://www.openstreetmap.org/way/41878828/history
http://www.openstreetmap.org/way/158030763/history
Може, хтось напише їм? - нажаль, англійську я тільки зі словником(((
Коли вже пішла мова про рівні річок і мостів. Хотів би все таки переконатися як же ж правильно мапити в таких місцях. Часто струмки, річки перетинають дороги, але явних мостів на космознімках не видно, скоріш за все такі річки протікають через бетонну трубу чи ж просто в таких місцях встановлена бетонна плита. Як в таких місцях вказувати теги? Відтинати частину річки в місцях де починається і закінчується дорога, і вказувати на цей відрізок тег tunnel=culvert + layer=-1чи все ж міст позначати + layer=+1
Щось одне, або труба, то tunnel=culvert + layer=-1, або міст layer=+1. Труба проходить під дорогою, тому -1. Як правило, труба використовується на малих водних шляхах - струмках і меліоративних каналах. Особливо на меліоративних каналах (drain).
Погляжу, что ответит.
Только не +1, а просто 1.
Ну да, имелось в виду позитивное значение
Ответил. Как я и подозревал, маппит на речку -1, чтобы “не конфликтовала с дорогами”. Пытаюсь убедить его этого не делать:
This “conflict” you’re speaking about is the correct work of the in-built validator. It shows that there are roads crossing the river and that the nature of the crossing is not specified at the moment (i.e. the mapper is advised to specify it, if he/she knows it). By setting layer=-1 on the whole river you’re not solving this lack of details, just hiding it.
The article I’ve linked specifically points out:
"Rivers and streams should not be tagged with layer -1 along long sections of their length, crossings should be tagged like other crossings with bridges, tunnels and layer. "
In other words, level=* should be used on the exact (short) part of the river (tunnel) that passes under the road. Or on the part of the road (bridge). Not on the entire river or the entire road. For example, otherwise it’s not possible to map fords (where the river and the road are exactly on the same level). With marking rivers on layer=-1 they will be “under” woods, farmlands and grasslands, too.
Consider that, please
Короче, буду потихоньку удалять неправильные layer=-1 у Zmianowy. Но мне кажется, эти диванные мапперы еще кровушки у нас попьют(((
Ответил. Как я и подозревал, маппит на речку -1, чтобы “не конфликтовала с дорогами”. Пытаюсь убедить его этого не делать:
Поудалял часть layer=-1 у Zmianowy. Действительно во многих случаях, он для ликвидации конфликтов пересечений веев и водных путей, добавляет layer=-1. Конечно, так проще - не надо рисовать мост или трубу. Мало того, там где есть мост, он еще и удаляет layer=1 у моста((…
Начебто і намагаєшся перевіряти правки по області, але все одно час від часу якийсь придурок прорветься http://www.openstreetmap.org/changeset/25117960 (Це я вже поправив)
The river bed is below the ground surface, so this is a layer-1. The ferry “descends” into the riverbed because a short distance is also a layer -1.
It should be logical.
Regards, Zmianowy.
Я сдаюсь.
Kilkenni, а ви давали йому посилання на вікі?
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:layer
Там двічі зазначено, що додавати layer=-1 для річок і струмків невірно.
Якщо немає бажання далі дискутувати з Zmianowy - просто виправляйте його помилки і в коментарях вказуйте посилання на вікі.
Оскільки крім України він таким займається ще й в Білорусі і Угорщині - можна написати в DWG, нехай вони його навчають.
Давал. С этого начал.
Some users have discovered your edits in Ukraine.
Note that rivers are not usually marked as level=-1 along the entire length. Doing this generally tends to generate upredictable rendering issues (aside from the fact it’s not logical as the river is considered to be at the same “level” as its banks).
Kilkenni…Якщо немає бажання далі дискутувати з Zmianowy - просто виправляйте його помилки і в коментарях вказуйте посилання на вікі.
Оскільки крім України він таким займається ще й в Білорусі і Угорщині - можна написати в DWG, нехай вони його навчають.
Вчора виправляв цілий вечір і виправив тільки майже все Zmianowy (Тільки Україну). А от gigi2037 http://overpass-turbo.eu/s/5ZU взагалі не реально виправити - велика маса помилок, може їх відкатати? І як це зробити? Ці хлопці, якщо їх не спинити, вже наробили багато шкоди(
Если эти двое не из Украины, то, может быть, есть смысл написать в ветке их страны? Посмотрим, что скажут их соотечественники.
Example map that trench layer -1 is visible in the background field of agriculture. http://www.openstreetmap.org/#map=15/51.1809/16.3973
Please indicate on the map where the problem is with the placement of the river in the layer -1.
I developed a lot of kilometers of waterways in the layer -1 and only in Ukraine are problems with this. I would like to understand why?
Пристрелите меня. Пожалуйста.
Если эти двое не из Украины, то, может быть, есть смысл написать в ветке их страны? Посмотрим, что скажут их соотечественники.
После небольшой дискуссии в польском треде Zmianowy попросил откатить его правки. Надеюсь, прошло без обид.
Если есть кто квалифицированный - сделайте, пожалуйста. Я не умею.
После небольшой дискуссии в польском треде Zmianowy попросил откатить его правки. Надеюсь, прошло без обид.
Если есть кто квалифицированный - сделайте, пожалуйста. Я не умею.
Усі layer=-1 у водних шляхах, позначених Zmianowy’м на Україні я вже видалив
Залишилося повидаляти gigi2037 http://overpass-turbo.eu/s/5ZU, але, я вже вище писав, дуже великий об’єм правок буде. Спробую.