Що робимо з додаванням префіксів “незаконне” до об’єктів? Інформація ніби зайва. Але, з іншого боку, може бути корисна.
http://www.openstreetmap.org/user/George_M/edits
int_ua,
щось ви там таке на Лісовому масиві наробили, що мабуть теж треба буде відкочувати
http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?highway.crossings#zoom=14&lat=50.46985&lon=30.63039
Ці вулиці випадково зміщені чи це мало якусь мету?
відкотив зміщення лінії 37574460
Я ж ніби нічого не ламав, а якраз почав виправляти, але коли побачив масштаб, то вирішив відкласти на потім і додав нотатку.
Водні шляхи, які знаходяться на поверхні, по замовчуванню, мапляться з шаром layer=0. Шар layer=-1 добавляється, якщо, наприклад, водний шлях знаходиться в трубі. На протязі певного часу проходить масове додавання layer=-1 до річок і каналів в Рівненській та Волинській облястях маперами gigi2037 та Zmianowy. На мій погляд це не правильно, чи, може, я помиляюся?
waterway=drain and layer=-1 and user:gigi2037
http://overpass-turbo.eu/s/5R8
waterway=river and layer=“-1” and user:Zmianowy”
http://overpass-turbo.eu/s/5Ra
waterway=drain and layer=-1 and user:Zmianowy
http://overpass-turbo.eu/s/5Rc
udarnyk
Не правильно, у gigi2037, зокрема, взагалі своє бачення річок, зміщень і статусів доріг, замучився уже за ним виправляти.
gigi2037, начебто італієць http://hdyc.neis-one.org/?gigi2037
Zmianowy - поляк http://hdyc.neis-one.org/?Zmianowy
І понамалювував ще…
http://www.openstreetmap.org/way/41878828/history
http://www.openstreetmap.org/way/158030763/history
Може, хтось напише їм? - нажаль, англійську я тільки зі словником(((
Коли вже пішла мова про рівні річок і мостів. Хотів би все таки переконатися як же ж правильно мапити в таких місцях. Часто струмки, річки перетинають дороги, але явних мостів на космознімках не видно, скоріш за все такі річки протікають через бетонну трубу чи ж просто в таких місцях встановлена бетонна плита. Як в таких місцях вказувати теги? Відтинати частину річки в місцях де починається і закінчується дорога, і вказувати на цей відрізок тег tunnel=culvert + layer=-1чи все ж міст позначати + layer=+1
Щось одне, або труба, то tunnel=culvert + layer=-1, або міст layer=+1. Труба проходить під дорогою, тому -1. Як правило, труба використовується на малих водних шляхах - струмках і меліоративних каналах. Особливо на меліоративних каналах (drain).
Погляжу, что ответит.
Только не +1, а просто 1.
Ну да, имелось в виду позитивное значение
Ответил. Как я и подозревал, маппит на речку -1, чтобы “не конфликтовала с дорогами”. Пытаюсь убедить его этого не делать:
This “conflict” you’re speaking about is the correct work of the in-built validator. It shows that there are roads crossing the river and that the nature of the crossing is not specified at the moment (i.e. the mapper is advised to specify it, if he/she knows it). By setting layer=-1 on the whole river you’re not solving this lack of details, just hiding it.
The article I’ve linked specifically points out:
"Rivers and streams should not be tagged with layer -1 along long sections of their length, crossings should be tagged like other crossings with bridges, tunnels and layer. "
In other words, level=* should be used on the exact (short) part of the river (tunnel) that passes under the road. Or on the part of the road (bridge). Not on the entire river or the entire road. For example, otherwise it’s not possible to map fords (where the river and the road are exactly on the same level). With marking rivers on layer=-1 they will be “under” woods, farmlands and grasslands, too.
Consider that, please
Короче, буду потихоньку удалять неправильные layer=-1 у Zmianowy. Но мне кажется, эти диванные мапперы еще кровушки у нас попьют(((
Ответил. Как я и подозревал, маппит на речку -1, чтобы “не конфликтовала с дорогами”. Пытаюсь убедить его этого не делать:
Поудалял часть layer=-1 у Zmianowy. Действительно во многих случаях, он для ликвидации конфликтов пересечений веев и водных путей, добавляет layer=-1. Конечно, так проще - не надо рисовать мост или трубу. Мало того, там где есть мост, он еще и удаляет layer=1 у моста((…
Начебто і намагаєшся перевіряти правки по області, але все одно час від часу якийсь придурок прорветься http://www.openstreetmap.org/changeset/25117960 (Це я вже поправив)
The river bed is below the ground surface, so this is a layer-1. The ferry “descends” into the riverbed because a short distance is also a layer -1.
It should be logical.
Regards, Zmianowy.
Я сдаюсь.
Kilkenni, а ви давали йому посилання на вікі?
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:layer
Там двічі зазначено, що додавати layer=-1 для річок і струмків невірно.
Якщо немає бажання далі дискутувати з Zmianowy - просто виправляйте його помилки і в коментарях вказуйте посилання на вікі.
Оскільки крім України він таким займається ще й в Білорусі і Угорщині - можна написати в DWG, нехай вони його навчають.
Давал. С этого начал.
Some users have discovered your edits in Ukraine.
Note that rivers are not usually marked as level=-1 along the entire length. Doing this generally tends to generate upredictable rendering issues (aside from the fact it’s not logical as the river is considered to be at the same “level” as its banks).